CHP Beykoz İlçe Başkanından şok iddia, satacaklar!

  • 13.01.2021 15:42
  • Güncelleme: 13.01.2021 15:45
  • Okunma: 6523 kez
  • Yorum: 2
CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, ilçe gündemini meşgul eden bazı konularla ilgili kamuoyu açıklaması yayınladı.
CHP Beykoz İlçe Başkanından şok iddia, satacaklar!

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, ilçe gündemin konuşulan bazı başlıklarla ilgili kamuoyu açıklamasında bulundu.

Düzgün, "Belediye binası, Kaymakamlık, adliye binaları ve eski İSKİ binası ve eğer becerebilirlerse okulun olduğu arazi dahil hepsini toptan satacaklar" iddiasında bulundu.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz'un dünyanın en güzel ilçelerinden birisi olduğu düşüncesini ifade ederek, İstanbul'daki 39 ilçe arasında en geri kalan ilçe olduğunu söyledi.

Düzgün, "Daha bir yıl önce 8 milyon lira harcayarak tamir ve tadilat yaptıkları Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezini iki günde yok ettiler, bahanesi çürükmüş! Nasıl çürükse artık, iş makineleri türlü zorluklarla yıktılar ve şimdi adliye ve kaymakamlık binaları da çürük demeye başladılar." ifadelerini kullanarak, "Bu söyledikleri  kocaman bir yalan." diye konuştu.

İlçe yöneticilerinin Barbaros Hayrettin Paşa Endüstri Meslek ve Teknik Lisesini yıkmak istediği iddiasını da savunan Düzgün, şunları kaydetti:

"Bütün bunları neden yapıyorlar kafalarının arkasında ne var? Aslında bir önceki dönemde de söyledikleri ile bunları birleştirdiğimizde ortaya en iyi bildikleri şey çıkıyor. Beykoz’a katma değer yaratalım gibi bir dertleri yok. Söyleyemiyorlar ama gerçek şu, belediye binası, Kaymakamlık ve adliye binaları ve eski İSKİ binası eğer becerebilirlerse okulun olduğu arazi dahil hepsini toptan satacaklar!"

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı olarak Beykozlunun paralarını iki günde yok edenlerin peşini asla bırakmayacaklarını dile getiren Aydın Düzgün, verilen vaatlere artık Beykozluların inanmadıklarını ifade etti.

Düzgün, sözlerini şöyle sonlandırdı:

"Ayrıca bütün bu olanları seyreden AKP İlçe Başkanının aklına bir şeyler söylemek gelmiyor sanırım, başka işi kalmamış CHP’ye Müslümanlık dersi vermeye kalkıyor. Bu konuda ona söyleyeceğim tek şey  boyundan büyük işlere kalkışmaması. Müslümanlık yıllık 700 milyonluk belediye bütçesinden 5 maskeyi Beykoz halkına dağıtamamak değildir"

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Abuuzeeya (2 yıl önce)

Her şeyi istedikleri gibi yapıp kılıfına uydursunlar diye oy vermedik mi?

Orhan Ayan (2 yıl önce)

O denilen yerlerin toptan yıkılması lazım zaten. Amaaaa! Gümüşsuyu-Sultaniye alanına yeni Beykoz Meydanı yapmak kaydıyla. Hem de yeşillikler içinde bir meydan İskele de faaliyete geçirilip Emirgan, Beşiktaş, Eminönü ve Sarıyer'e de seferler konularak.

Yorum Yaz