Spor

CHP Beykoz İlçe Başkanı'ndan spora destek sözü

CHP Beykoz İlçe Başkanı'ndan spora destek sözü
09.01.2016 16:52
| | |
11631

Foto galeri Video galeri

BİSK, göreve yeni başlayan CHP Beykoz İlçe Başkanı ve aynı zamanda İncirköy Spor Kulübü Başkanı olan Mahir Taştan'ı ziyaret etti.

BİSK, göreve yeni başlayan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ı ziyaret etti.

Kendisi de İncirköyspor Kulübü'nün Kurucu Başkanlığı'nı yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, kendisine "hayırlı olsun" ziyaretine gelen BİSK Yöneticilerini ve spor başkanlarını kabul etti. Oldukça samimi geçen toplantı sırasında Beykozlu Spor Yöneticileri, ilçede yaşadıkları sorunları Mahir Taştan ile paylaştı ve kendisinden destek istedi.

Aynı zamanda İncirköyspor Kulübü Başkanlığını da yürüten CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan ise hem Belediye Meclisi'nde hem de İlçe Yönetimi olarak kendilerine destek sözü verdi. Yalnızca Dost Beykoz'un takip ettiği toplantıya, geçtiğimiz günlerde TFF'ye kaydı tamamlanan ve yine Dost Beykoz'un da Antrenörü Serdar Batun ile röportaj yaptığı Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'nden bir heyet de katılım gösterdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nda Başkan Mahir Taştan'a yapılan "Hayırlı olsun" ziyaretine, BİSK Başkanı Asım Özdemir, BİSK Başkan Yardımcısı Necati Kakıcı, Beykozspor'dan Zeki Aksu, Çubukluspor'dan Coşkun Tosun, İstanbul Mesudiyespor'dan Ferhat Erkan, Anadoluhisarı Spor Kulübü'nden Nihat Sanlar, Kanlıcaspor'dan Ahmet Kahraman, Elmalıspor'dan Yusuf Dinç, Gümüşsuyuspor'dan Şeref Kurtuluş ve Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nden Müdür Şevin Yelseli, Müdür Yardımcıları Ebru Gürlek-Güngör Bıdık'tan oluşan bir heyet katıldı. Öte yandan CHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nda heyeti evsahibi sıfatıyla karşılayan Başkan Mahir Taştan'a Basın Yayın Sorumlusu Çimen Turunç Baturalp, Sekreter Canşah Yılmaz, Muhtarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Temel Karadeniz eşlik etti.

‘Mahir Taştan’a anlamlı hediye’

Toplantıya katılım gösteren Beykoz Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi’nden Müdür Yardımcısı Güngör Bıdık, heyet adına CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’a okuldaki öğrencileri tarafından emek verilmiş bir süs eşyası hediye etti. Toplantı sonrasında ise tüm katılımcılar, Dost Beykoz’a özel poz verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, CHP, Ziyaret, Mahir Taştan, BİSK, Asım Özdemir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"