CHP Beykoz için bir Başkan adayı daha

  • Güncelleme: 28.12.2019 23:41
  • Okunma: 6127 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Başkanlığının yaklaşan olağan kongresi öncesi Uğur Çelebi de Başkan adaylığını açıkladı.
CHP Beykoz için bir Başkan adayı daha

Çelebi, CHP Beykoz İlçe Başkanlığında yaptığı açıklamada, 49 yıldır Beykoz'da yaşadığını ve partinin birçok noktasında görev aldığını söyledi.

5 Yıldır aktif siyaset hayatı olduğunu belirten Çelebi, "10 yıldır üzerine çalıştığım, 2015 Kasım seçimleri öncesi, seçim sorumlumuz Mehmet Bekaroğlu’na ve 2018 seçimlerine uyarlanmış versiyonunu da genel merkezimizde yaptığım MYK sunumumda Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na teslim ettim. Tek adam odaklı sistem partilerden farklı olarak, ülkemizin en büyük çatısı altında buluşan bizler, ortak paydalarımız olsa da birbirimizden çok farklıyız. Farklı kültürlerde yetişmiş, hayat görüşü ve yaşam biçimi, donanımı, değerleri ve inançları farklı, kendilerine has doğruları olan kişileriz." dedi.

Çelebi, şöyle konuştu:

"Bu farklılıklardan kaynaklanan örgüt içerisindeki çatışmalarımız profesyonel yönetilemiyor ve bunun avantajımız olduğu unutuluyor. Bu farklılığımızı, profesyonel bir yönetim ile önünde durulamayacak bir güce dönüştürmemiz gerektiğini düşünüyorum."

"Ülkemiz oldukça zor bir dönemden geçiyor. Binlerce yılda kazandığımız değerlerimiz, siyasi çıkarlar uğruna bir çırpıda yok edilebiliyor. Halkımız ekonomik şartlar altında eziliyor. Din, mezhep, bölge ve kültür çatışmaları ile kutuplaşmış durumdayız. Böyle dönemlerde halkımızın elinden geleni yapması gerekiyor. Örgütümüzü bu zorlu şartlar altında seçimlere hazırlamak, "hedef kitle odaklı stratejik yönetim" ile tanışmamız gerektiğini düşünüyorum."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Beykoz, Kongre, Aday, Uğur Çelebi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz