CHP Beykoz gençlik örgütünün yaslı günü

  • Güncelleme: 21.02.2021 13:45
  • Okunma: 10005 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz Gençlik Kollarında uzun yıllar görev yapan Furkan Murat Kaya, tedavisi sırasında hayatını kaybetti.
CHP Beykoz gençlik örgütünün yaslı günü

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Beykoz Örgütü'nün sevilen isimlerinden Furkan Murat Kaya, geçirdiği bademcik ameliyatı sonrasında beklenmeyen komplikasyonların gelişmesi üzerine ilk önce Beykoz Devlet Hastanesine kaldırılmış, daha sonra özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı.

Geride bıraktığımız Cuma gecesi kardiyak arrest gelişmiş, sonrasında yoğun tedavisi sürerken doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayan Furkan Murat Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Medya A.Ş.'de iş hayatını sürdürüyordu.

Kaya'nın vefatı için çok sayıda taziye mesajı yayınlandı. 

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı yayınladığı taziye mesajında Kaya'nın son yolculuğuna Paşabahçe Camisi'nden kaldırılacağını kaydederek, "Genç Kardeşimiz, canımız ciğerimiz parti emekçimiz Furkan Murat Kaya'yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Cenazesi bugün saat 15:00 'da Paşabahçe camiinden kaldırılarak A.Kavağı mezarlığına defnedilecektir.Partimizin ve sevenlerinin başı sağolsun Mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, şunları söyledi:

"Beykoz Gençlik Kollarımızın emektarı, kıymetli kardeşim Furkan Murat Kaya'yı erken yaşta kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Heyecanı, çalışma azmi ve düşünceleri gençlik kollarımıza daima yol gösterici olacak. Başımız sağolsun, huzur içinde uyusun."

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, "Hiç beklenmedik bir anda... Çok ama çok üzüldüm Furkan Murat çok özleyeceğim seni... neşeni, çalışmanı, selfi çekelim mi deyişini, çok takıldığım kilonu bile.. İstanbul gençliğinin Beykoz’daki gözbebeğiydi" dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt da, "Beykoz Gençlik Örgütü'müzden Furkan Murat Kaya'yı kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve partimize başsağlığı diliyorum." diye konuştu.

CHP İstanbul Milletvekili Av. Turan Aydoğan da yayınladığı mesajda, "Önceki dönem Beykoz Gençlik Kolları Sekreterimiz yol arkadaşımız, kardeşimiz Furkan Murat Kaya'yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Ailesinin, Partimizin, gençlik örgütümüzün ve tüm sevenlerinin başı sağolsun. Mekanın cennet olsun sevgili kardeşim." ifadelerine yer verdi.

CHP İstanbul Milletvekili Yunus Emre, "Beykoz Gençlik Örgütümüzün üyesi Furkan Murat Kaya'nın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendim. Kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve örgütümüze başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun." şeklinde taziyelerini iletti.

İBB Medya AŞ Genel Müdürü İpek Elif Atayman da Furkan Kaya'nın vefatına ilişkin şunları söyledi:

"Çok sevdiğimiz genç çalışma arkadaşımız Furkan Murat Kaya’yı kaybettik. Çok üzgünüz... Ailesine, sevenlerine sabırlar diliyorum. Mekanı Cennet olsun kardeşimizin"

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Furkan Murat Kaya

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz