CHP Beykoz Gençlik Kolları adayına eskilerden destek

  • 0
  • 10055
CHP Beykoz Gençlik Kolları adayına eskilerden destek
CHP Beykoz Gençlik Kolları adayına eskilerden destek
CHP Beykoz Gençlik Kolları adayına eskilerden destek

CHP Beykoz'da Gençlik Kollarına kongresine kısa bir zaman kala Emre Göç, eski Başkanlardan Emre Mert Kılıç'ın da desteğiyle yeniden aday oldu.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıyla adaylığını açıklayan Emre Göç, "Cumhuriyet Halk Partisi kongreleri, siyasi kavgaların değil, demokrasi şölenlerinin yaşandığı kongrelerdir. Bizler bunun bir bayrak yarışı olduğunun farkındayız." dedi.

CHP'li gençler olarak sokakta, mücadelede ve emekte birleştiklerini kaydeden Göç, "Hiç bir kuvvet bizleri bölemez, bölmeye cesaret edemez. Bizler kendi hür irademiz ile, kendi inandığımız ve bildiğimiz doğrularla, omuz omuza hareket edeceğiz. Bu yol Atatürk'ün devrim yolu, Cumhuriyet Halk Partisinin altı okudur." diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi adına çalışacaklarını dile getiren Emre Göç, "Bizler, Cumhuriyet Halk Partisi gençliğine, kimseyi dışlamayan, ayırmayan ve hizipçilik yapmayan bir anlayış getireceğiz. Herkese eşit mesafede olup, sadece Cumhuriyet Halk Partisi için çalışacağız." ifadelerini kullandı.

"Adalet mücadelesini sürdürmek için adayız"

Emre Göç, şu ifadeleri kullandı:

"Sadece bayrak ve pankart asan bir gençlik değil, fikir üreten, siyaset yapan ve sözü olan bir gençlik olacağız. 420 km yolu 25 günde yürüyen genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun hak, hukuk ve adalet mücadelesini sürdürmek için adayız. Haramilerin İstanbul’daki saltanatını yıkan ve Türkiye’nin birleştirici gücü olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun Beykoz’daki yansıması olmak için adayız. İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu’nun örgütlü mücadelesini Beykoz’a yaymak için adayız."

Emre Göç’ü adaylığını açıkladığı toplantısında, Beykoz Belediyesi Meclis Meclis Üyesi Gülsüm Yılmaz, İlçe Başkan Yardımcıları, Bilgin Asar, Salih Akbulut, Sevgi Kılıç, Hakan Büyük, Yusuf Öztürk ve Hakan Kanpara, Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Sevim Çalışkan, Kadın Kolları Başkan Adayı, Feyza Altun ve Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Beyza Yavuz yalnız bırakmadı.

Haber Merkezi

Beykoz Devlet Hastanesi'ne getirildi
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi'ne getirildi
Beykoz İshaklı Mahallesinde Geleneksel Pilav günü
Sonraki Beykoz İshaklı Mahallesinde Geleneksel Pilav günü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz