CHP Beykoz dernekler ve spor kulüpleriyle buluştu

  • 0
  • 4859
CHP Beykoz dernekler ve spor kulüpleriyle buluştu
CHP Beykoz dernekler ve spor kulüpleriyle buluştu
CHP Beykoz dernekler ve spor kulüpleriyle buluştu

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, ilçedeki yöre dernekleri ve spor kulüplerinin temsilcileriyle iftar sofrasında bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz'daki yöre dernekleri ile spor kulüplerinin temsilcileriyle Ramazan ayının 29. akşamındaki iftar programında bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftar programında misafirleriyle yakından ilgilenen ev sahibi Başkan Aydın Düzgün, daveti kabul ederek gelenlere de ayrıca teşekkür etti.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kızılet, yöre dernekleri ile spor kulüplerinin temsilcileri, meclis üyeleri ile ilgili CHP'liler katıldı.

Ezan okunmadan önce eller semaya kaldırılarak yemek duası yapıldı ve ardından oruçlar açıldı.

İftar programında konuşan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, katılımcılara kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek, "hoş geldiniz" dedi.

Düzgün, Beykoz'un dünyanın en güzel kasabası olduğunu ve burada yaşamanın ayrı bir şans olduğunu kaydederek, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"CHP Beykoz ailesi olarak hepinize sonsuz teşekkür ediyoruz. Beykoz bir kasaba, her zaman söylüyorum. İstanbul'un değil sadece dünyanın en güzel kasabası burada yaşamak bizlere nasip olmuş. Maalesef sizler de görüyorsunuz Beykoz'da yaşamak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Hele sizin için daha da zor hale geldi. Ekonomik şartlar bir yandan Beykozumuza özel yasalar bir yandan ve şimdi siyaset yapmak istemiyorum ama başka nedenlerden dolayı da bu şekilde. Her biriniz daha da sıkıntılı günler yaşıyorsunuz. Yani bir derneği ayakta tutmak artık çok zorlaştı. Allah yardımcınız olsun. İnşallah hep beraber destek verirseniz çok kısa sürede güzel günler göreceğiz diyorum."

Haber Merkezi

Trabzon şampiyonluğu Beykoz'da coşkuyla kutlandı
Önceki Trabzon şampiyonluğu Beykoz'da coşkuyla kutlandı
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz