Siyaset

CHP Beykoz'dan Yeni Yıl dilekleri...

CHP Beykoz'dan Yeni Yıl dilekleri...
31.12.2015 18:10
| | |
3421

CHP Beykoz İlçe Yönetimi, parti binasında teşkilat üyeleriyle Yeni Yıl Kokteyli'nde bir araya geldi.

CHP Beykoz İlçe Yönetimi, parti binasında teşkilat üyeleriyle Yeni Yıl Kokteyli'nde bir araya geldi.

Yeni yıla girmeden önce CHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nda "2016'ya Merhaba" partisi düzenlendi. CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın evsahipliğini yaptığı Yılbaşı Kokteyli'ne çok sayıda CHP'li katıldı. Açılış konuşmasında duygu ve düşüncelerini dile getiren Mahir Taştan, yeni yıla dair kamuoyuna mesaj verirken, şunları söyledi:

"CHP Beykoz olarak, hepinize yeni yılda 2015'ten çok daha huzurlu ve mutlu bir yıl diliyoruz. Önümüzdeki 2016 yılı, artık Özgecanların katledilmediği, kadınlarımızın huzur içinde ve 'eşit yurttaş' olarak toplum içinde var olabildiği, gelişmiş ülkelerdeki kadın haklarına tüm kadın vatandaşlarımızın kavuşabildiği bir yeni yıl olsun, istiyoruz.

CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan: “Umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz!”

Yine yeni yılın, beyni yıkanmış intihar bombacısı yüzünden Suruç'ta 30 kişinin katledilmediği, futbolsu taşıyan takım otobüslerinin kurşunlanmadığı, gazetecilerin gazetecilik görevlerini yerine getirdiler diye hapse atılmadığı; 'Barış' demek için bir araya gelmiş 120 yurttaşımızın Başkentimizin göbeğinde yaşamını yitirmediği, sokağa çıkma yasaklarının günler boyu şehirlerimizi esir almadığı; güvenlik güçlerimizin ve üç aylık bebeklerimizin yıllardır ülkemizi kemirmekte olan teröre kurban edilmediği bir yıl olmasını diliyoruz.

İşsizliğin, yoksulluğun, gelir dağılımında yaşanan eşitsizliklerin 'kader' olmaktan çıktığı, çevre katliamlarının cezasız kalmadığı; topraklarımızın bilim ve sanatla her gün daha çok aydınlandığı huzur dolu bir yeni yılı hep birlikte yaşamak istiyoruz. Bu yöndeki umudumuzu ise asla kaybetmeyeceğimizi bir kez daha vurguluyoruz."

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, CHP, İlçe Başkanı, Mahir Taştan, Yeni Yıl, Kokteyl

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"