CHP Beykoz'dan yeni Kaymakama hoşgeldin ziyareti

  • 04.09.2020 18:31
  • Güncelleme: 04.09.2020 18:37
  • Okunma: 5205 kez
  • Yorum: 0
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü üyeleri, geçtiğimiz ay göreve başlayan yeni Beykoz Kaymakamını ziyaret etti.
CHP Beykoz'dan yeni Kaymakama hoşgeldin ziyareti

Kaymakam ziyaretine, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ve bazı üyeler katıldı.

Beykoz Kaymakamlığı toplantı odasında yaklaşık bir saat süren görüşme sırasında, ilçenin mevcut durumu ile birlikte yapılabilecek ve ortak yürütülebilecek çalışmalar değerlendirildi.

Cumhuriyet Halk Partisinin sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin yapılan açıklamada, verimli bir görüşme gerçekleştirildiğine vurgu yapılarak, "Yeni atanan Beykoz Kaymakamımız Esengül Korkmaz Çiçekli’yi ziyaret ettik. Güzel, samimi bir görüşme oldu. Gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ederiz." ifadeleri kullanıldı.

Ziyaretin ardından Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Düzgün ve beraberindekileri Kaymakamlığın kapısına kadar yolcu etti.

Geçtiğimiz 30 Ağustos çelenk töreni sırasında siyasi partilerin resmi programlara dahil edilmemesine ilişkin mevzuat kararına CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, her yıl olduğu gibi bu yıl da tepki göstermiş, daha sonra Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli'nin konuya dahil olmasıyla sorun çözüme kavuşturulmuştu.

Düzgün, Kaymakam Çiçekli'nin "Buyurun çelenginizi bırakın" demesinin ardından yaptığı konuşmaya ise "Kınıyorum, kınıyorum, kınıyorum" şeklinde başlamıştı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz