CHP Beykoz'dan Murat Aydın'a Yuşa cevabı

  • 05.06.2019 13:01
  • Güncelleme: 11.02.2020 17:20
  • Okunma: 12539 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz Örgütü'nde düzenlenen bayramlaşma programında Aydın Düzgün, Belediye Başkanı Murat Aydın'a cevap verdi.
CHP Beykoz'dan Murat Aydın'a Yuşa cevabı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma programına Başkan Aydın Düzgün'ün sözleri damga vurdu.

Bayramlaşma programı Gazi Mustafa Kemal ve şehitler için okunan İstiklal Marşıyla başladı.

Düzgün, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın partisinin bayramlaşma programındaki, "18 günlük süreç içerisinde yaşadığımız bir olayı anlatayım. Bu süreçte Yuşa A.S. olduğu bölgeye hizmet götüreceğiz, bizim ekipleri oraya sokmadılar." sözlerine "Allah'tan kork" şeklinde cevap verdi.

"İstedikleri kadar seçsinler, İmamoğlu başkan olacak"

Türkiye'nin çok ciddi ekonomik ve siyasi sıkıntılı günlerden geçtiği düşüncesini savunan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, "Ramazan bayramımız, diğer adıyla şeker bayramımızın şeker gibi olması dileklerimle herkesin bayramını kutluyorum. Her türlü baskının arttığı bir ortamdan geçiyoruz. Yapılmış bir seçim 31 Mart'ta maalesef iptal edildi. Neden iptal edildiğini bile doğru dürüst açıklayamadılar. Her türlü yalanı iftirayı baskıyı kullanıyorlar. Kullanmaya da devam edecekler. İnanıyorum ki 16 milyon İstanbullu inanıyor ki, 10 kere de yapsalar, 100 kere de yapsalar, bin kere de yapsalar yeniden kazanacağız, İmamoğlu'nu başkan yapacağız." dedi.

Düzgün, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın 18 gün Yuşa'ya giremedik sözlerine de cevap verdi.

Aydın'ın kuldan utanmıyorsa Allah'tan korkması gerektiğini dile getirerek, İstanbul'un siluetini bozan yapılara kendisinin müsaade ettiğini söyledi.

"Kuldan utanmıyorsan, Allah'tan kork, haddini bil!"

Düzgün, şunları söyledi:

"Dün AK Parti'de bayramlaşma olmuş. Belediye Başkanı diyor ki, Hazreti Yuşa'ya ben 18 günde hizmet yapamadım. Kuldan utanmıyorsan, Allah'tan kork diyeceğim. Söyleyecek laf bulamıyorum. 16:9 planlarını yapan sensin, İstanbul'un siluetini bozan sensin. Bu ne had bilmezlik yahu? Sevgili Başkanım İmamoğlu buraya geldiği zaman Hazreti Yuşa'ya beraber gittik. Kendi gitti mi acaba, yolunu biliyor mu? Bu tür şeylere girmemesi gerektiğini, buranın Zeytinburnu olmadığını, buranın 15 yıllık bir ilçe olmadığını, buranın 2 bin yıllık İstanbul tarihinin bir parçası olduğunu öğrenmesini isterim. Burası Beykoz, Zeytinburnu değil. Haddini bilecek."

"Her şeyin çok güzel olmasını diliyorum"

Dünyanın en güzel şehrinde yaşadıklarını sözlerine ekleyen Aydın Düzgün, partililere yönelik yaptığı konuşmasını şöyle tamamladı:

"İnanıyorum ki 23 Haziran'dan sonra Ekrem Başkanımızın Beykoz'un pilot ilçe olmasını istediğimden bir santim geri durmayacağını ve Büyükşehir Beykoz'a çok daha fazla hizmet getirecektir. 20 yıldır onların zihniyeti yönetiyor Beykoz'u, 39 ilçe arasından sonuncuyuz. Dünyanın en güzel şehrindeyiz ama görüyorsunuz. Her şeyin çok güzel olmasını diliyorum."

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün'ün konuşmasının ardından partililer birbirleriyle bayramlaştı.

Bayramlaşma programına yerel siyasette tanınmış bir isim olan Alaattin Köseler'in de katılmış olması partililerce olumlu karşılandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz