CHP Beykoz'dan Karadenizlilere ziyaret

  • 0
  • 6423
CHP Beykoz'dan Karadenizlilere ziyaret
CHP Beykoz'dan Karadenizlilere ziyaret
CHP Beykoz'dan Karadenizlilere ziyaret
CHP Beykoz'dan Karadenizlilere ziyaret
CHP Beykoz'dan Karadenizlilere ziyaret

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve yöneticileri, Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneğini ziyaret etti.

Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği'nin Kavacık'taki merkezinde gerçekleştirilen ziyarete, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve yönetim kurulu üyeleriyle, Dernek Başkanı Emin Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği'nin ilçede bir marka haline geldiğini ve bu ismin değiştirilmemesi gerekliliğine atıfta bulunuldu.

Yaklaşık bir saat süren ziyaret süresince dernekçiliğini siyasete giden bir araç olarak kullanılmaması gerektiği konuşulurken, Dernek Başkanı Emin Yavuz şunları ifade etti:

Biz Aydın Düzgün bey ile Belediye Meclisi'ndeki görevlerimiz nedeniyle çok sık bir araya geliyoruz. Gerek komisyonlarda gerekse farklı ortam ve toplantılarda görüşüyoruz. Doğu Karadenizliler Derneği kurulduğundan bugüne kadar, derneğimize başkanlık yapan arkadaşlarımız tarafsız kalmak için ellerinden gelen çabayı sergilediler ve bunu da yoğun bir tempoyla gerçekleştirdiler. Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği hiçbir zaman siyasete dahil olmadı, alet olmadı. Bundan sonra da olmayacaktır."

CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün ise misafirperverliklerinden dolayı dernek yöneticilerine teşekkür ederek, “Burası sıradan bir dernek değil. Burası önemli, güçlü, Beykoz’un en eski derneklerinden birisi. Her görüşten insan yönetimde olabiliyor. Bunu da korumak gerektiğine inanıyorum.” diye konuştu.

Haber Merkezi

Türkiye'de gündeme oturmuştu... Tutuklandı
Önceki Türkiye'de gündeme oturmuştu... Tutuklandı
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz