CHP Beykoz'dan Kaftancıoğlu ziyareti

  • Güncelleme: 20.01.2020 16:16
  • Okunma: 6769 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Aydın Düzgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstanbul İl Başkanlığına bir ziyaret düzenledi.
CHP Beykoz'dan Kaftancıoğlu ziyareti

Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlunu ziyaret eden Aydın Düzgün, yaklaşan kongre sürecinde başarılar diledi.

Yeni döneme ilişkin fikir alışverişinde bulunulan ziyarette İl Delegeleri ve Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri de Düzgün'e eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, geçtiğimiz hafta R. Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleştirilen 37. Olağan İlçe Kongresinde sandıktan birinci çıkan Aydın Düzgün ve ekibi tebrik etti.

Kaftancıoğlu, "Beykoz İlçe Başkanımız Aydın Düzgün başta olmak üzere, ilçe yönetim kurulu üyelerimize ve il delegelerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederim." diye konuştu.

Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün de, "Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Yönetimi ve İl Delegeleri olarak İl Başkanımız Sayın Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu ziyaret ederek, Türkiye’ye yeni bir başarı hikayesi yazmak için yine hep birlikte çalışacağımızın sözünü verdik." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz