Siyaset

CHP Beykoz'dan Çelikbilek'e ziyaret

CHP Beykoz'dan Çelikbilek'e ziyaret
05.01.2016 16:08
| | |
4261

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, beraberindeki heyetle Başkan Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, beraberindeki heyetle Başkan Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen CHP Beykoz İlçe Kongresi'nde 162 oyla Başkan olarak seçilen Mahir Taştan, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri'yle birlikte Başkan Çelikbilek'i makamında ziyaret etti. Oldukça sıcak bir sohbetin gerçekleştiği ziyarette Başkan Çelikbilek, CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan'ı ve yönetim kurulunu kutladı. Esprilerle renklenen ziyaret sırasında CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın Başkan Çelikbilek'e geçirdiği ameliyat dolayısıyla "Geçmiş olsun" dileklerini ilettiği öğrenildi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile CHP Heyeti arasında gerçekleşen 'nezaket ziyareti' yaklaşık 20 dakika sürdü.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i ziyaret etti. Beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Beykoz Belediyesi'ne gelen Mahir Taştan, kısa süren ziyarette Başkan Çelikbilek'le ilçe sorunlarının ağırlıklı olduğu bir görüşme gerçekleştirdi. Zaman zaman esprilerin de yer aldığı görüşmede siyasetten uzakta bir hava estiği öğrenildi. Başkan Yücel Çelikbilek'in geçirdiği ameliyatın da konu edildiği toplantıda, CHP heyeti "Geçmiş olsun" dileklerini sundu. Oldukça sağlıklı görünen Başkan Yücel Çelikbilek ise CHP'li heyete teşekkür etti ve yeni görevinde CHP’lilere başarılar diledi.

‘Farklı partilerden olan Taştan ve Çelikbilek, Beykoz’a hizmet etmek noktasında buluştu’

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP'li heyetin Beykoz'un sorunlarına dair bulguları ve önerileri olduğunu duyunca, bu konuyla ilgili olarak Yardımcılarına ilgilenmeleri yönünde talimat verdiği öğrenildi. Belediyenin asli görevleri arasında 'vatandaşa hizmet etmenin' yer aldığına dikkat çeken Başkan Çelikbilek, siyasilerin de bu hizmet etmek konusunda yapıcı eleştirileriyle bir araya gelmelerinin önemini vurguladı. CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ise Başkan Çelikbilek'i doğrulayarak, çözüm önerileriyle bu hizmete katkı sağlamayı hedeflediklerini anlattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, CHP, Zİyaret, Yücel Çelikbilek, Mahir Taştan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"