CHP Beykoz’da üye katılım töreni vardı…

  • 0
  • 20954
CHP Beykoz’da üye katılım töreni vardı…
CHP Beykoz’da üye katılım töreni vardı…
CHP Beykoz’da üye katılım töreni vardı…
CHP Beykoz’da üye katılım töreni vardı…

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Çiğdem Mahallesi’ndeki Özdemir Spor Tesislerinde Üye Katılım Töreni yaptı.

Partililere pilav ayran ikram edilen programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Hızır Yılmaz yine AK Partiye yüklendi.

Meclis üyeleri yoktu…

CHP Beykoz İlçe Yönetimi’nin üye katılım törenine meclis üyelerinin bir çoğunun olmaması dikkati çekerken Hızır Yılmaz bazı partililerin çocuklarına üzerlerinde çocukların resimlerinin basılı olduğu duvar saati hediye etti.

Grup Başkan Vekili Akif Hazma Çebi’nin partili gençlerle bir süre özel sohbet ettiği programda, partililere üzerindeki Atatürk resimlerini ilkokul öğrencilerinin çizdiği resimlerinin basılı olduğu takvim de dağıtıldı.

Kendi oğlunun nişanını yaptığını ve şimdi CHP’lilerin nişanını yaptıklarını söyleyen Hızır Yılmaz, Çavuşbaşı yemeğinden söz ederek, salonlara sığmadıklarını… Bu insanları nereden bulduğunun kendisine sorulduğunu ve o insanlarla her zaman beraber olduğunu söyledi.

Bir zamanlar kendilerinin boşalttığı alanları AK Partililerin doldurduğunu ve o AK Partililerin  şimdi zengin olduğunu kaydeden Yılmaz, “artık o kadar zengin oldular ki insanların ellerini sıkmıyorlar” dedi.

Artık elleri sıkılmayanlar merak etmesinler, her türlü sıkıntıda CHP halkın arkasındadır” şeklinde konuşan CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, programa katılan Grup Başkan vekili Akif Hazma Çebi’nin Beykozlu olduğunu ve Beykoz’u ne iyi bilen milletvekillerinden birisi olduğunu dile getirdi.

Partililere hitap eden Akif Hazma Çebi’de 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerin önemine değinerek, birlik beraberlik çağrısı yaptı. İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Füsun Sökmez’in konuşmasının ardından partiye yeni katılanlara rozetleri takılarak üye kayıtları yapıldı…

Haber Merkezi

Beykoz Ülkü Ocağı’nda nöbet değişimi
Önceki Beykoz Ülkü Ocağı’nda nöbet değişimi
Seçimde 2. tur başladı... Beykoz'da yoğun katılım
Sonraki Seçimde 2. tur başladı... Beykoz'da yoğun katılım
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz