CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek

  • 0
  • 11039
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek
CHP Beykoz'da adalet için yürüyecek

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü, ramazan bayramının ikinci gününde örgüt mensuplarıyla bayramlaştı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü'nün Kavacık'taki ilçe merkezinde düzenlediği bayramlaşma programına İlçe Başkanı Mahir Taştan, İlçe Yöneticileri, Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Partisinin bayramlaşma programında örgüt mensuplarına konuşan İlçe Başkanı Mahir Taştan, "İl başkanlığımıza da gönderdik, olumlu yanıt gelirse cumartesi günü Beykoz'da adalet için yürüyeceğiz" dedi.

- İlçe Başkanı 'adalet' yazılı tişört ile geldi

Öğle saatlerinde düzenlenen bayramlaşma programına CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, üzerinde 'adalet' yazılı tişörtüyle katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekili Enis Berberoğlu'nun ' Devletin gizli kalması gereken bilgilerini, siyasal ve askeri casusluk maksadiyla açıklamak' suçuyla İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından verilen 25 yıl hapis cezasının ardından haksızlık yapıldığı gerekçesiyle Ankara'dan İstanbul'a bir yürüyüş başlatmıştı. İlçe Başkanı Taştan'da, Beykoz genelinde farkındalık oluşturmak ve yürüyüş yapan partililere destek maksadıyla böyle bir karar aldığını açıkladı.

- "Adalet için Beykoz'da yürüyeceğiz"

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, ilçe binasında düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmasında yeniden 'adalet' vurgusu yaptı.

Başkan Mahir Taştan, "Bizim şu anda planlamak üzere olduğumuz, il başkanlığımızdan da izin istedik. Olumlu yanıt gelirse cumartesi günü Beykoz'da adalet için yürüyeceğiz. Bu da yoldaki arkadaşlarımıza destek niteliğinde ve Beykoz kamuoyunun uyandırmak, Beykoz kamuoyunda 8-9 Temmuz'da büyük adalet buluşmasında buluşmak üzere yolumuzu alacağız" ifadelerini kullanarak adalet yürüyüşünde parti simgesinin kullanılmadığını ve sadece Cumhuriyet Halk Partililere yönelik bir yürüyüş olmadığını söyledi.

- "Karşınıza adalet tişörtüyle çıkma ihtiyacı duyduk"

Taştan şunları söyledi:

"Bugün bayram evden çıkmadan önce çok düşündüm. Takım elbise ve kravat giymek hepinizin benimsediği bir şeydi ama bugün sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu adalet tişörtüyle yürüyorsa, bizde tüm örgütümüzle bayramlaşmaya, bayramların adaletli geçmesi için karşınıza tişörtle çıkma ihtiyacı duyduk."

- "Gücümüzün erdiği kadar, adalet demeye var mıyız?"

Bundan sonraki süreçte kaybedecek bir şeylerinin olmadığına dikkati çeken Taştan, "Susma sustukça sıra size gelecek diye bir söz var. Artık sıra halkta ve sesimizin yettiği kadar, gücümüzün erdiği kadar, adalet demeye var mıyız?" şeklinde konuştu.

Taştan, huzurun adalet ile birleştiği bayram temennileriyle konuşmasını sonlandırdı.

Haber Merkezi

Beykoz Riva'da feci kaza: 5 yaralı
Önceki Beykoz Riva'da feci kaza: 5 yaralı
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz