CHP Beykoz'da 3 adaylı kongrenin tarihi belli oldu

  • 0
  • 7415
CHP Beykoz'da 3 adaylı kongrenin tarihi belli oldu

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın kongre tarihi belli oldu. İlçe Başkanı olarak atanan Mahir Taştan ile birlikte 2 aday daha başkanlık için yarışacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nın tartışmalara konu olan kongresinin tarihi belli oldu.

Mayıs seçimlerinden sonra eski İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Genel Merkez MYK'sı tarafından görevden alınmış, yerine teşkilatın benimsediği isimlerden Mahir Taştan atanmıştı.

Taştan ilk açıklamasında, "CHP'den bir görev gelirse bunu kabul etmeme şansınız olmaz. Genel Merkezimiz bize ilçemizi kongreye götürme görevi vermiştir" ifadelerini kullanmıştı.

- Kongre tarihi belli oldu

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın olağan kongresi için tarih belli oldu. Edinilen bilgiye göre İlçe Başkanlığı olağan kongresi 19 Ağustos 2023 Cumartesi günü 10.00-12.00 saatleri arasında nisaplı olarak, 20 Ağustos 2023 Pazar günü 10.00-17.00 saatleri arasında nisapsız olarak Gümüşsuyu Mahallesi'ndeki R. Şahin Köktürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Tüm üyelerin davet edildiği kongreye partinin İl Yönetimi ve Genel Merkez yönetiminin de üst düzeyde katılım göstermesi bekleniyor.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan yaptığı açıklamada, "Partimiz bize kongreye kadar birlik ve beraberlik içinde örgütümüzü kongreye götürme görevi vermişti. Ekibimizdeki arkadaşlarımızla birlikte çok şükür biz bunu başardık. 20 Ağustos'ta Cumhuriyet Halk Partimize yakışır bir şekilde, demokrasi şenliği havasında aday arkadaşlarımızla birlikte o günü yaşayacağız. Bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyor, bütün mensuplarımızı kongremize davet ediyorum." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz Devlet Hastanesi personeline 20. yıl teşekkürü
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi personeline 20. yıl teşekkürü
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz