CHP, Beykoz'da 2019 çalışmalarını başlattı

  • 0
  • 8855
CHP, Beykoz'da 2019 çalışmalarını başlattı
CHP, Beykoz'da 2019 çalışmalarını başlattı
CHP, Beykoz'da 2019 çalışmalarını başlattı
CHP, Beykoz'da 2019 çalışmalarını başlattı
CHP, Beykoz'da 2019 çalışmalarını başlattı

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, olağan örgüt toplantısını İlçe Merkezi'nde gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü, aylık olağan örgüt toplantısını Kavacık'taki İlçe Merkezi'nde Başkan Aydın Düzgün'ün yönetiminde gerçekleştirdi.

CHP Beykoz'un aylık olağan toplantısı İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başlarken, toplantıya İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Ağustos ayı olağan toplantısında CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, halkın son seçimlerde umutlarının kırıldığını ve yönetim olarak daha gayretli olmaları gerektiği görüşünü savunarak, CHP'ye olan ihtiyacın son 60 yılda hiç bu kadar olmadığını söyledi.

"Böyle partililiği kabul etmiyoruz"

Düzgün, "Partimizin aldığı oy oranı hiçbir Cumhuriyet Halk Partiliyi tatmin etmemiş, fazlasıyla asabileştirmiştir. Bu süreçte partimizin yaşadığı kurultay sürecine de bu gözlükle bakarsak gerçekleri eminim daha iyi analiz ederiz. Gerek partililerimiz, gerek seçmenlerimiz buna bir sebep arıyor. Zira çok doğal olarak her sonucun mutlaka sebepleri vardır. Bu sebeplerin de nedenini, niyesini aramak ve araştırmak her birimizin en doğal hakkıdır. Zira demokrat olmak, sol olmak bunu gerektirmektedir. Bizim ideolojimiz bunu gerektiriyor. Burada dikkat edeceğimiz en önemli nokta parti içerisinde kavga ortamını ortadan kaldırmaktır. Sosyal medyada her ne olursa olsun, ister haklı ister haksız eğer üyemizin diğer bir üyemizi karalaması asla kabul edilmeyecek. Böyle partililiği kabul etmiyoruz. Önümüzde çok zorlu bir süreç başlıyor. 2019 Belediye Seçimleri.." ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2019 yılında yapılacak yerel seçimlere yönelik düşüncelerini aktaran İlçe Başkanı ve Meclis Üyesi Düzgün, asıl düşüncelerinin seçimlerde CHP bayrağını Beykoz'da dalgalandırmak olduğunu söyledi.

"Belediyecilik çöp toplamak değildir"

İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz halkının AK Parti'nin belediyecilik anlayışından memnun olmadığını ileri sürerek şöyle konuştu:

"Şimdi sizlere Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı olarak yerel seçimlere yönelik görüş ve düşüncelerimizi aktarmak istiyorum. Aslolan düşüncemiz, 2019'da Beykoz'a Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını dalgalandırmaktır. Beykozumuzu, 15 yıllık AKP zulmünden kurtarmaktır. Buna inanıyoruz ve sizlerle beraber Beykoz halkının büyük desteğini alarak başaracağız, hiç endişemiz yok. Beykozlu artık AKP yönetiminden ve belediyecilik anlayışından bıktı. 15 yıldır Beykoz'a bir taş koymayan, hiçbir eseri olmayan belediye yönetiminden bıktılar. Belediyecilik, çöp toplamak değildir. Bundan bile rant sağlayan zihniyetten bıktı."

"Hiçbir endişeniz olmasın"

Düzgün, "İlçe Başkanlığı olarak önümüzdeki süreci çok dikkatli ve düzenli bir şekilde yürüteceğiz. Asla disiplinsizliğe müsaade etmeyeceğiz. Parti içerisindeki yarışın partimize yakışır bir şekilde olmasını sağlayacağız. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın." dedi.

Haber Merkezi

Kavacıkspor Yeniköy ile kendini sınadı: 1 - 1
Önceki Kavacıkspor Yeniköy ile kendini sınadı: 1 - 1
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz