Sağlık

CHP Beykoz Adayı'ndan Tıp Bayramı ziyareti

CHP Beykoz Adayı'ndan Tıp Bayramı ziyareti
15.03.2019 15:41
| | |
2277

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

Meclis Üyesi Adayları ile çok sayıda partilinin de katıldığı ziyarette hastanedeki bir çok birimi dolaşan Tosun, çalışanlara karanfil dağıtarak tıp bayramını kutladı.

Tosun ilk ziyaretini sağlık işçilerine yaptı

İlk görüşmeyi işçi temsilcileri ile yapan Tosun ve beraberindekiler, burada Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası İş Yeri Temsilcisi Kader Gür ve işçiler tarafından karşılandı. Çalışanların gününü kutlayan Coşkun Tosun, emeğe ve emekçiye verdikleri önemin altını çizdikten sonra “Parti ayrımı yapmaksızın tüm sağlık çalışanlarının yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum. Bundan sonra da desteklerimiz daima sizlerle olacak.” dedi.

Tosun, açıkladıkları 41 projenin Beykoz'un ufkunu açacağın inandıklarını ve projeleri içinde çalışan kesimler için ciddi faydalar olduğunu söyledi.

Ziyaretten Memnuniyet duyduklarını ifade eden Sağlık İşçileri Sendikası İş Yeri Temsilcisi Kader Gür ise, Coşkun Tosun'un yakından tanıdığı bir isim olduğunu, bir Beykozlu olarak kendisine sevgi beslediklerini ifade etti. Coşkun Tosun'u Beykoz Devlet Hastanesi'nde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Kader Gür, kendi siyasi düşüncesinin tüm kamuoyunda bilinmesine karşın, emekçi olarak önceliklerinin alın teri olduğunu ifade ederek, Coşkun Tosun'a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra idari bölüme çıkan CHP heyeti, hastane Başhekim Yardımcıları Oğuz Ayhan ve Abdurrahman Besler ile Hastane Müdürü Selda Ceylan’ı ziyaret ederek kendilerinin nezdinde tüm hastane personelinin tıp bayramını kutladılar.

Coşkun Tosun ve beraberindekiler, daha sonra hastane polikliniklerini dolaşarak personele çiçek verip, kendilerini tebrik ettiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Coşkun Tosun, Beykoz Devlet Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"