CHP Beykoz Adayı Coşkun Tosun’dan ilginç sözler

  • Güncelleme: 07.02.2019 12:36
  • Okunma: 6453 kez
  • Yorum: 4
Geçtiğimiz hafta Beykoz’da yapılan Mesudiye kurultayında konuşan CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun ilginç sözler sarf etti.
CHP Beykoz Adayı Coşkun Tosun’dan ilginç sözler

Kendisine, Mesudiye Kurultayı’na katılmadan aday olunamayacağının, aday olsa da başkan olamayacağının söylendiğini anlatan Coşkun Tosun, kurultaya katılarak başkanlığı kazanacağına inandığını söyledi.

“Hanım nereliyse ben oralıyım”

Eşinin Mesudiyeli, kendisin de Rizeli olduğunu hatırlatan CHP Adayı Coşkun Tosun, “dolayısıyla hanım nereliyse ben oralıyım” ifadelerini kullandı.

Coşkun Tosun şöyle dedi: “Kendim Rizeliyim. Ordu Mesudiyelilerin eniştesiyim. Dolayısıyla hanım nereliyse oralıyım. Arkadaşlarım bana Mesudiye Kurultayına katılmadan aday olamayacağımı, aday olsam da başkan olamayacağımı söylüyorlardı. Ben de gerekeni yaptım ve başkanlığı kazanacağıma inanıyorum.

Tüm Mesudiyelilerin de desteğini bekliyorum

Mesudiye Kurultayı, Türkiye’de öncü bir model. Demokrasinin içselleştirilip, kökleştirilmesinde çok önemli katkıları var. Bunu bugüne getirenlere çok teşekkür ediyorum. Beykoz’daki Mesudiyeli nüfusu göz ardı edilemez. Mesudiyelilerin en iyi şekilde temsil edileceğinin sözünü veriyorum. Mesudiye Spor’a tesis ve yardım sözü verdim. Bunu da yerine getireceğim.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, CHP, Coşkun Tosun

Yorumlar (4 Yorum)

serka (1 yıl önce)

emine hanım coskun bey mikro milliyetci ise murat aydın amerikalı oluyor siz bekarsınız yada örf adetlerinizde biz erkeklerde bir espiri vardır hanım köylü espirisi bunu bile yapabilecek kadar alcak gönüllü iyi niyetli bir insan dır kendisini 30 yıldır tanırım ama 1 saatlik görüşmem olmammışdır kendisinin aday oldugunu duydugumda şunu söyleledim bu güne kadar beykoz a aday olmuş gelmiş geçmiş eli ayagı düzgün şaibesi olmayan kimsenin hakkında kötü tek bir kelime bile söyleyemecegi tertemiz geçmişi olan bir aday olarak görüyorum sizi dedim hayırlı olsun dedim ve bu bir gerçek saibesi olmayan geçmişi en temiz başkan adayı ile karşı karşıyayız isterseniz geçmişi belli olmayan iyide kötüde konuşulan beykozlu olmayan 5 koruma ile gezen yarın geldiğinde bize nasıl bakacak biri oldugu belli olmayan birini deneyin mikro milliyetci bunumu anladınız sadece bu sözlerden gresunlumusunuz siz ahmet türk kime ithal başkana mı vericez yada gelmesin imkansız olan yüzde 5 oyu olanlaramı akp beykozda sizi adam yerine koymadı adam yok orda dedi bakalım görücez adam varmı yokmu

emine okutan (1 yıl önce)

Madem Mesudiyelisin o zaman Rizelilerden sana oy yok :):):) demek isterdim ama biz sizin gibi küçük zihniyetli mikro milliyetçilik yapacak insanlar değiliz. ;)

mehmet CAN (1 yıl önce)

Haritadan yer beğenirken sanırım beykozu yanlış işaretlemiş git kardeşim Mesudiye .belediyesine aday ol ne işin var beykozda sanki beykozdaki Mesudiyeli insanları gözardı eden var ne saçma sapan bir söylem ya ille mikro milliyetçilik yapılacak ya birileri bizim adayımız Giresunlu diğeri bilmem nereli ya arkadaş yola çıkan herkes birlik beraberlik bütünlük beykozluluk demeci veriyor tamamda bu mikromilliyetçilik ayağı ne oluyor ?

AHMET TÜRK (1 yıl önce)

hani beykozluydu hani beykozlular seçimi kazanacaktı chp nin varoş danışmanı nuray cepni ve 8 tane beykozdan giden iş adamlarıyla aday olan diğer birbirinden değerli adayların dosyalarına bile bakmadan 3 ay önceden söz verilen adaya oy vermeyeceğiz

Yorum Yaz