Siyaset

CHP Beykoz Aday Adaylarını kahvaltıda buluşturdu

CHP Beykoz Aday Adaylarını kahvaltıda buluşturdu
25.11.2018 12:08
| | |
11039

Foto galeri

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, Mart 2019 Seçimleri için Aday Adayı olanlar için özel bir kahvaltı programı düzenledi.

Cumhuriyet Halk Partisi organizasyonuyla gerçekleştirilen kahvaltıya Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Belediye Başkan Aday Adayları katıldı.

Kahvaltı programının açılış konuşmasını CHP Beykoz İlçe Başkanı ve İBB Meclis Üyesi Aydın Düzgün yaptı.

"1 Nisan'da hep beraber kutlayacağız"

Düzgün, Beykoz'un ve Beykozlunun yorgun olduğunu iktidar partisinin ise dağınıklık içerisinde olduğu düşüncesini savunarak, "AK Parti dağınıklık içerisinde. Son günlerini yaşıyor. Beykozluya verecekleri hiçbir umutları yok. O yüzden kendi içlerindeki karmaşa her geçen gün daha da büyüyor. Cumhuriyet Halk Partisi aday adaylarımızla birlikte hep beraber bu güzel 31 Mart günü, 1 Nisan günü bunu hep beraber kutlayacağız" dedi.

"Adayı Suriye'den ya da Afganlılardan bulabilirler"

AK Parti'nin Beykoz'daki iktidarının 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde son bulacağı iddiasında bulunarak sözlerine devam eden CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, "AK Parti iktidarı Beykoz’da son bulacak. AK Partide aday adayı karmaşasını görüyorsunuz. Neredeyse Gürcistan’dan aday getirecekler. Beykoz’da aday bulamamışlar. Suriye’den bulabilirler, Afganlı kardeşlerimizden bulabilirler. Kendilerine Allah yardım etsin diyorum" ifadelerini kullandı.

Beykozlu vatandaşların AK Parti'ye verdikleri oyu ve duydukları güveni yavaş yavaş geri çekmeye başladıklarını dile getiren Düzgün, en büyük ittifakı 16 yıldır iktidar partisine oy veren seçmenlerle yapacaklarını söyledi.

"CHP iktidarını Beykoz'da beraber yapacağız"

Düzgün, şunları söyledi:

"İnsanlar yorgun ve AK Partiye verdikleri güven oyunu, verdikleri oyu yavaş yavaş geri çekmeye başladılar. Şunu söyleyeyim özetle. En büyük ittifakı AK Partiye 16 senedir oy vermiş, bıkmış, yorulmuş, üzülmüş o kardeşlerimizle yapacağız. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını Beykoz’da hep beraber yapacağız."

Düzgün'ün ardından Cumhuriyet Halk Partisi'nin Belediye Başkan Aday Adayları, Gökhan Taneri Vural, Dr. Devrim Altıntaş, Nafiz Ünlü, Coşkun Tosun, Muammer Tonya ve Şevket Arıkan, parti olarak ilçede bir bütünlük sağlayarak Mahalli İdareler Seçimleri'ne hazırlanılması gerektiğine vurgu yaptı.

Aday Adayları, konuşmalarında, kadın şiddetin yanı sıra Beykoz'un sorunları arasında bulunan imar, işsizlik, ekonomi ve sosyal ortamları konusunda fikirlerde bulunarak, ilçenin yeniden değiştirilmesi konusunda fikirlerini sundu.

Toplantıda, başlamanın bitirmenin yarısı olduğu konusunda fikir birliğine varılırken, aday adayları toplantıya eşleriyle birlikte katıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, CHP Beykoz, Seçim 2019, Aday Adayı, Kahvaltı

reklam
6 Yorum
gökhan26.11.2018 22:40:13

chp nin mhp nin korkulu rüyası muharrem ergül daha öncede uzak ara fark atmışdı sebebi ise beykozun sevilen tanınan en güler yüzü olması ögretmenlık, okul müdürlüğü,milli egitim müdürlüğün ardından belediye başkanlığı ve beykoz ünüversite vakıf kuruculuğu tam bir beykoz aşığı olan muharrem bey tüm kararsız kesime ve diger siyasi partilere beykoza yarım asır başarılı hizmetkerinden dolayı hitap ediyor ve herkes tarafından seviliyor muharrem beyin karşısında kimsenin kazanma şansı yok. Beykozda geçmişi ve başarılı geçmişinden dolayı aydın beyin muharrem.ergül diye açıklandığında yüz ifadesini görmek isterim aydın düzgüne inat suriyeli bir danışman alırım yanımada aydın randevu istediginde danışmanıma yönlendiririm

sezer26.11.2018 21:29:32

chp nin korktuğu tek aday muharrem ergül chp nin ve mhp nin tabanından bile oy alabilecek tek kişi muharrem ergülle beykoz çalışmadan alır tüm stk lar ve spor camiasının çok sevdiği renkli sevecen yardımsever çalışakn biri olarak muharrem ergülle seçim bir başka geçer muharrem erğül aday olsun aydın düzgün bile ergüle vermezse bıyıklarımı keserim ben

selami26.11.2018 10:01:11

hayırlı olmasını dilerim aydın bey ama nasılsa son 20 senedir seçimi kaybetmek için elinden geleni yapan chp ilçesi bu dönemde kaybetmek için mutlaka son dakika bir hamle yapacakdır 20 senedir degişmeyen gelenek haline geldi bu sizde seçime son hafta ilce baskanı istifa eder adaylar seçilemediği için çalışmaz meclis üyesi kavgası başlar sen ben diye herkes çalışmayı durdurur geleneginizi bozmanızı dikerim ak parti icin endişe etmeyin yücel gibi birini üçün cü kez seçtiklerine göre suriyeli veye afgan biride koysa kazanacakdır

Gökhan Akat25.11.2018 15:26:20

Aydın bey, genel merkezin size gönderdiği ödenek ile 1 Nisan a kadar yiyin için eğlenin bildiğin üzere sonrası size hüsran :)

mustafatas25.11.2018 12:35:45

alaattin köseler olmadan bu seçimi almanız imkansız gidin geçen dönem yaptığınız hatanın farkına varıp partiden kaçıranlar adına özür dileyin ve aday gösterin geçin kenara oturun gerisini bu seçim ancak bu isimle alınır tam zamanı yoksa belediye tarafından gönderilen kaybettirilmek üzere proje adaylarla bu iş olmaz

emine okutan25.11.2018 12:14:41

bu kadar dertlenme Aydın Bey bizim gönül bağımız öyle kolay kopmaz ;)

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"