CHP Beykoz, 5 bin imza ile Ankara yolunda

  • 21.11.2016 23:31
  • Güncelleme: 24.11.2016 19:48
  • Okunma: 5493 kez
  • Yorum: 0
AK Parti’nin geçtiğimiz günlerde TBMM’de verdiği önergenin ardından ülkenin birçok yerinde protestolar yapılmıştı.
CHP Beykoz, 5 bin imza ile Ankara yolunda

Meclisten geçirilen önergeye CHP Beykoz Örgütü’de tepki gösterdi.

Yaklaşık bir haftadır Beykozlu vatandaşlardan imza toplayarak önergenin iptal edilmesini isteyen CHP Beykoz Örgütü adına İlçe Başkanı Mahir Taştan, basın açıklaması yayınlayarak parti olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne yola çıktıklarını bildirdi.

Basına ve kamuoyuna…

Değerli Beykoz halkı,

Yarın mecliste görüşülecek “TECAVÜZ ET, EVLEN, SERBEST KAL ÖNERGESİ!” için hayır demek üzere Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Örgütü olarak halkımızdan topladığımız 5 bin imza ile bu gece Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gidiyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi gecesini gündüzüne katarak bu yasaya hayır demek için çalmadık kapı bırakmadı. Çocuklarımız geleceğimizin teminatı, yaşama sevincimizdir. Hiçbir iradenin çocuklarımızın geleceğini karartmaya hakkı yoktur. Günlerdir gündemde olan bu yasa ile ilgili Adalet ve Kalkınma Partisi  Beykoz İlçe Başkanı  Sayın Mustafa Gürkan ve Kadın Kolları Başkanı Sayın  Gaye Zayıf ‘ın bu konuyla ilgili Beykoz Halkına düşüncelerini beyan etmelerini beklerdik.

Kendilerine açık çağrımızdır. Beykoz’da  toplanan 5 bin imzaya tepkisiz mi kalacaksınız? Yoksa bu yasanın geçmesine izin mi vereceksiniz? Beykoz halkı sizden bir açıklama bekler. Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı olarak tüm Beykoz halkına duyarlılığından dolayı teşekkür ederim.

Mahir Taştan
CHP Beykoz İlçe Başkanı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz