CHP adayı Kaya’dan kongre ziyaretleri

  • 0
  • 6363
CHP adayı Kaya’dan kongre ziyaretleri
CHP adayı Kaya’dan kongre ziyaretleri

25 Mart 2012 Günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Beykoz İlçe Başkanlık kongresinde ilçe başkan adayı olan Yener Kaya kongre öncesi ziyaretlerine devam ediyor.

İlk olarak CHP Grubunu ziyaret eden Yener Kaya, yerel gazeteleri ziyaret etti.

Yener Kaya: Dağınık olan partimizi toparlamak istiyorum

CHP Meclis Grubu’nda konuşan Yener Kaya, “Ben partimizi bir yerlere getirmeye çalışıyorum. Önümüzde seçimler var. Ben dağınık olan partimizi toparlamak istiyorum. Ben başkan seçilirsem herkesi kucaklayacağım. Ancak aleyhimde konuşanları asla kucaklamam vede affetmem. Benim kişisel bir beklentim yok. Herkese karşı saygılıyım. Ben gelirsem Beykoz’da sosyal demokrat yapıyı ön plana çıkaracağım. Son yapılan seçimi büyük bir kayıp olarak görüyorum. Bunu telafi edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Dost Beykoz’u ziyaret

Günün akşam saatlerinde yerel yayın kurumlarını programına alan Yener Kaya, Dost Beykoz’u da ziyaret etti.

Dost Beykoz’u ziyaretinde konuşan Kaya, CHP’nin Beykoz’da bir toparlanmaya ihtiyacı olduğunu ve bunu sağlamak amacıyla aday olduğunu kaydetti. Adalığını açıklamadan önce diğer aday arkadaşlarıyla görüştüğünü de sözlerine ekleyen Kaya, bu saatten sonra ortak hareket etmenin çok mümkün olmadığını söyledi.

Kendilerine yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Dost Beykoz Başyazarı Kader Gür ise, CHP Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi’nin Beykoz’a hayırlı olmasını diledi.

Haber Merkezi

CHP’li delegeler, Nagihan Akan diyor
Önceki CHP’li delegeler, Nagihan Akan diyor
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz