CHP Aday Adayı Gülay Demirel sahalardan çıkmıyor

  • Güncelleme: 23.01.2019 19:54
  • Okunma: 2487 kez
  • Yorum: 0
CHP Belediye Başkan Aday Adayı Gülay Demirel, Beykoz’u İstanbul 2. Amatör Ligde temsil edecek olan Yenimahallespor antrenmanı izledi.
CHP Aday Adayı Gülay Demirel sahalardan çıkmıyor

Bayan Demirel, Antrenman öncesi Beykoz Yenimahallespor Kulüp Başkanı Recayi Çelik ve Teknik-İdari Heyet ile sohbet ederken, kendisine yapımı için büyük bir mücadele örneği verilen Kulüp Tesisleri ile ilgili bilgi aktarımında bulunuldu.

Ziyarette, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir’de vardı.

Demirel, Beykoz İlçesinde en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri konumunda olan Spor Kulüplerinin çok zor şartlarda hizmet verdiklerini yakından bildiğini söylerken, “Beykoz özellikle futbol ile yatıp futbol ile kalkan bir ilçe. Diğer spor dallarını da kattığımızda müthiş bir potansiyel bulunmakta ancak kulüplerimizin yaşadıkları sıkıntılar da ortada. Bu sebeple Kulüp Yönetimlerinde bulunan her kişiyi kutluyorum, çok önemli bir misyonları var“ diye konuştu.

Beykoz Yenimahallespor Kulüp Başkanı Recayi Çelik ise Demirel’in nazik ziyaretinden son derece memnun olduklarını söylerken, “Beykoz’un en büyük, en yoğun nüfusa sahip ilçelerinden biri olmalarına karşın gençlerin ve çocukların sosyal aktivitelerde bulunacakları alanlar maalesef yetersiz. Bu sebeple biz kulüp tesisimizin biran önce tamamlanıp hizmete girmesini bekliyoruz. Spor kulüplerinin bu anlamda yerel yönetimleri tarafından desteklenmesi gerektiğini ve bütçeden daha fazla pay aktarılması gerektiğini düşünüyoruz. Belediye Yönetimlerince Kulüplere yapılan yardımlarda gerçekten bu işe gönül vermiş, yoğun mesai harcayan kulüplere karşı da pozitif bir ayrımcılığa gidilmesinin daha da anlamlı olacağı fikrindeyiz” ifadelerine yer verdi.

Beykoz Belediyesinden ilerleyen süreçlerde de gereken yardımların devamını beklediklerini kaydeden Çelik, “Bizlerin kapısı parti farkı gözetmeksizin herkese açık ve bu tür ziyaretlerin de gerçekten de yararlı olduğunu söylemek isteriz ” dedi.

Demirel, Başkan Çelik’in açıklamalarında ifade ettiği düşünceleri not aldığını söyledikten sonra futbol takımı ile toplu bir fotoğraf çekiminin gerçekleşmesinin ardından ligde başarı dileklerinde bulundu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Gülay Demirel, Beykoz