Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu

  • 3
  • 24145
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Beykoz'da konuştu

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'ne gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, semt halkına seslendi... Ölçülü hareket ediyoruz...

Haziran 2015 seçimlerine 60 günden daha az bir süre kala siyasi adaylar, seçim bölgelerinde çalışmaya başladı. Bir dizi ziyaret ve programlara katılmak için Beykoz'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, ayağının tozuyla önce Gümüşsuyu Mahallesi'ne uğradı. Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi eski Dekanı Yusuf Devran ile birlikte kalabalık bir heyet tarafından karşılanan Bakan Güllüce, bir süre mahallede konuk edildi. Beykozlu vatandaşlara seslenerek bir konuşma da yapan Bakan İdris Güllüce, "Anadolu’da güzel bir söz var: 'Bekâra karı boşamak kolay' derler. Şimdi Hükümet olduğumuzu bildiğimiz için ve 7 Haziran 2015 seçimlerinin akşamı saat 19.00'da 20.00'de de yeniden Hükümet olacağımızı bildiğimiz için hep konuştuklarımız yapabileceklerimizdir ve ölçülüdür" şeklinde konuştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı olan ve aynı zamanda AK Parti İstanbul 1. Bölge 1. sıradan Milletvekili Adayı da olan İdris Güllüce, bir dizi ziyaret için Beykoz'a geldi. Akşam saatlerinde Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi'ne gelen Bakan İdris Güllüce'yi ise kalabalık bir heyet karşıladı. Vatandaşlarla selamlaşan ve hatıra fotoğrafı çekinen İdris Güllüce, ardından Gümüşsuyu sakinlerine hitap etti. Beykoz'daki tapu sorunuyla ilgili olarak, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile birlikte uyum içerisinde çalıştıkları anlaşılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

İdris Güllüce: "Karşınıza çıkıp, rahatça 'işimizi yaptık' diyebiliyoruz..."

"Bu bölgenin ağırlıklı olarak planları çözüldü. Bu konuda Yücel Bey'in de ciddi gayretleri oldu ve Bakanlığımız personeli, Beykoz'a öncelik tanıdı. Bunu anlatmak ise çok uzun sürer çünkü bu yapılan plan herhangi bir sıradan plan değildi. Ancak sonra ne oluyor? Belediye Başkanı olsun, biz olalım, İlçe Başkanı olsun; sizin karşınıza çıkıyoruz ve rahatça 'işimizi yaptık!' diyebiliyoruz.

Biz hiçbir zaman yapamayacağımız bir şeyi söylemedik. Yapmamızın mümkün olmayacağı bir şeyi vaat etmeyiz! Anadolu’da güzel bir söz var: 'Bekâra karı boşamak kolay' derler. Şimdi Hükümet olduğumuzu bildiğimiz için ve 7 Haziran 2015 seçimlerinin akşamı saat 19.00'da 20.00'de de yeniden Hükümet olacağımızı bildiğimiz için hep konuştuklarımız yapabileceklerimizdir ve ölçülüdür. Hükümet olmayacak birisi şimdi çıkıp şunu diyebilir: 'Asgari ücret 9 bin lira olsun abi'. Olsun, ne olacak ki? Nasılsa Hükümet olamayacaksın, nasılsa senden kimse bir şey istemeyecek; 'niye böyle dedi?' diyen yok... Bütçe diye bir derdin yok, Hükümet olma diye bir derdin yok... Ama Hükümet olacaksanız, dengeleri düşünüp ona göre vaatte bulunacaksınız. Vatandaşa yapacaklarınızı ona göre söyleyeceksiniz.

Bakan Güllüce: "60 yıldır Hükümet olamıyorlar!"

Nasılsa 60 senedir Hükümet olamayan; Halkın 60 senedir Başbakan astırtma pahasına... 'Bu Başbakanı astırırsam, iktidar olurum' diyenlere Allah, 60 senedir Hükümet olmayı nasip etmedi. Çünkü milletin frekansıyla konuştukları hiçbir zaman örtüşmüyor; bu 60 sene içinde birkaç koalisyon dışında hiç olmamış, olamayacak da... Ne diyor bu 60 senedir iktidar olamayan Anamuhalefet partisi? 'Uçaklar köy kokmaya başladı, köylü kokuyor'... Diyor mu? Diyor... Biz de 'Biz bu uçakları köylü kokturacağız ve herkes uçağa binecek' diyoruz. O uçaklardaki köylü kokusundan rahatsız olanlar da şehirli kokan uçaklar gitsin, bulsun; onlara binsin... Anadolu insanına, 'kolları kısa-bacakları uzun, vücutları kıllı, göbeklerini kaşıyan bidon kafalı adam' diyenlere, bu Anadolu insanı da 60 senedir diyor ki, 'Ben seninle uğraşamıyorum; sen de ebediyen Hükümet olamayacaksın!' diyor..."

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de yaptığı konuşmada Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'yle uyum içinde çalıştıklarını kaydetti. Başkan Çelikbilek, şunları söyledi:

"Buralar bizim mekânımız, buralar her zaman bizim kullandığımız yerler; Allah razı olsun hepinizden... Hem hanımefendiler hem de beyefendiler, bizleri her zaman en ciddi anlamda ağırlıyorsunuz, bağrınıza basıyorsunuz. Bizler müteşekkiriz.

Başkan Çelikbilek: "Sizleri hiç yanıltmadık ve inşallah da yanıltmayacağız!"

Bu bölgemizin geçmişte sorunları vardı ve elbette bugün de var. Ancak Allah'a hamd olsun, sorunların büyük çoğunluğunu çözdük diyebiliyoruz. Eksikler varsa da yine Allah'ın izniyle onları çözüm noktasına getireceğimizi biliyorsunuz. Bu noktada, sizlerle birlikte adımlar attık. Konuştuklarımızın arkasında durduk. Sizleri hiç yanıltmadık ve inşallah gelecekte de yanıltmayacağız.

Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanımız da buradalar ve ben kendisinden gördüğüm ilgi ve yakınlığı belirtmeden geçemeyeceğim. Anadoluda bir söz vardır, derler ki: (Allah uzun ömürler versin) 'Yiğidi öldür ama hakkını yeme' derler. Her şey söylenebilir İdris Bey'le ilgili ama benim kendisine söyleyeceğim tek şey: 'Allah razı olsun'dur. Beraber görev yaptığımız süre içerisinde bize oldukça yakın ilgi gösterdi. Hangi zaman aradıysak bulduk. Hatta şöyle söyleyeyim: Biz bazı konuları atladığımızda, kendisinin gece 1'de bizi arayıp, 'O konuyla ilgili imza attım' dediğini biliyorum. Bizi arayıp, 'Sayın Başkan haberin olsun, bugün şu paftayla ilgili imza attım; takibini yapın' dediği olmuştur. Artık bu olaydan sonra diyecek laf yok. Tek bir şey var söyleyecek: Allah razı olsun; çıktığı yol açık olsun..."

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan da kısa bir selamlama konuşması yaparak, teşkilat olarak seçim çalışmalarına 1 hafta önce başladıklarını söyledi. Mustafa Gürkan, şöyle dedi:

Mustafa Gürkan: “Tüm Gümüşsuyululara, bize desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum”

"7 Haziran seçimlerinin startını, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı olarak, yaklaşık 1 hafta önce verdik. Geçtiğimiz hafta Ankara'da akabinde İstanbul'da 'Aday Tanıtım Toplantılarımız' yapıldı. Şimdi ise ülkenin dört bir yanında, tüm Milletvekili Adaylarımızla birlikte sahadayız. Bugün, bölgemizin 1 numaralı Adayı ve bizim çok kıymetli Ağabeyimiz olan ve Beykoz'a bize desteğini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın İdris Güllüce aramızdadır. Ben Sayın Bakanımıza 'Hoşgeldiniz' diyorum. Yine ben buradan tüm AK Parti Gümüşsuyu Teşkilatı'na Gümüşhaneliler Derneğimize ve tüm Gümüşsuyululara, bugüne kadar en zor seçimde dâhil bizleri yalnız bırakmadıkları için kendilerine teşekkür ediyorum."

Haber Merkezi

Minik Beykozluların performansı çok beğenildi
Önceki Minik Beykozluların performansı çok beğenildi
Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Sonraki Beykoz 1908, lider Leventspor’dan 1 puan alabildi
Yorumlar (3 Yorum)

FATOŞ EROL (6 yıl önce)

Beykoz Öz akademi konutlarında oturuyorum karşımızdaki boş araziye atılan çöpler pisliklerden dolayı koku ve görüntü kirliliğinden aşırı derecede site olarak rahatsız oluyoruz küçük çoçuklar bebekler var çam açamıyoruz sağlık lı yaşayamıyoruz. A blok ta en üst katta oturuyorum cam açamaıyorum çöplerden dolayı gelen misafirlerden utanıyoruz çöplüktemi yaşıyorsunuz diyorlar.böyle birşey görülmemiştir eline gelen şeyi oraya atıyorlar çöp moloz eşya ne gelirse o kadar şikayet ettik muhtarlığa ve belediyeye bir sonuç alamadık bu kadarmı deger veriliyor insan sağlıgına seçim zamanında kapı kapı gezen belediler böyle şikayetlerimizde nerdeler hiç bir gelişme çapa sonuç yok bu yazımada sonuç gelmese en yüksek mertepelere gidip şikayet edecegim ve bu yazdıklarımda kayıtlı olarak delil gösterecegim.ama ben sonucun buralara gitmesini istemiyorum.çok ama çok rica ediyorum sizde gelip bir bakın hiç böyle birşey yakışıyormu beykoza yazık gerçekten çok yazık en kısa zamanda sizden olumlu yanıt bekliyorum. FATOŞ EROL Tel:0535 356 24 27 İYİ GÜNLER

belediye gerçekleri (8 yıl önce)

Gördüğüm en saçma ziyaretti. Bizzat orada bulanan biri olarak neden geldiklerini bile anlamadım. Bir seçim çalışması düşünün mahalleye geliyorsunuz seçim propagandası yapıp kimseyi dinlemeden çekip gidiyorsunuz.Üstelik konuşmak isteyen birkaç kişiyi de azarlıyorsunuz. Vatandaşa söz vermek yok, onların sıkıntılarını dinlemek yok kaçar gibi uzaklaşıyorsunuz. Birkaç kişiyi de Başkan Bey susturuyor. Bu halkı gerizakalı yerine koymaya kalkmayın. Belediye başkanı halkın konuşmasının önüne geçmiş belliki. Olsun bizim de söz hakkımız gelecek elbet. Yazıklar olsun diyorum.

faruk kır (8 yıl önce)

Bakan Beykoz a neden gelmiş Beykoz un hangi sorununu çözmüşlerde nasıl bir anlayış 60senedir iktidar olamamış bir partiyi kötülerken kendileri 60 sene ne yapmış onu sorgulaya biliyor mu birde ölçüden bahsediyor 7 haziran akşamı da iktidar olacağız diyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bizleri kimler yönetiyor Allahım sen bu milletin yar ve yardımcısı ol İstanbul un geri kalmış gelişememiş tek ilçesi Beykoz Beykozlu bundan memnunsa söyleyecek bir şey yok Allaha emanet olunuz.......

Yorum Yaz