Spor

Cemil Boz Kanlıca’da incelemelerde bulundu

Cemil Boz Kanlıca’da incelemelerde bulundu
29.05.2018 23:11
| | |
3783

İstanbul Spor İl Müdürü Cemil Boz, Kanlıca Spor Kulübü’nün Tekke Mevkiinde inşaatı devam eden tesislerde incelemelerde bulundu.

Kanlıca Stadı’nda çalışmaların aralıksız olarak devam ettiği bir sırada İstanbul Spor İl Müdürü Cemil Boz tesislerde incelemelerde bulunmak üzere Beykoz’a geldi.

Kendi kontrolünde devam eren çalışmalarda gelinen noktanın sevindirici olduğunu belirten İl Müdürü Boz, “Beykoz İlçesine ve de dolayısıyla Kanlıca’ya çok güzel bir tesis kazandırılacak. Çalışmalar belirlenen süreçte devam ediyor” diye konuştu.

İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cemil Boz ve kurmaylarının yaptığı ziyarette Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Kanlıca Mahallesi Muhtarı Yusuf Kıroğlu’da hazır bulundu.

Kırmızı-Beyazlı Ekibin Başkanı Ali Esat Yaşar, “Uzun yıllar süren mücadele sonrasında hepimizi heyecanlandıran çalışmalar başladı. Biz Kanlıca Spor Kulübü olarak çalışmaları yakından takip etmekteyiz. Şu ana kadar her şey yolunda gitmekte. Bu belli bir zaman alacak süreci hep birlikte heyecanla tamamlayacak ve tesislerimize kavuşacağız. İl Müdürümüz Cemil Boz’da projeyi çok yakından takip etmekte. Kendilerine Kulübüm ve mahallem adına da ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim ” diye konuştu.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, İl Müdürü Boz’un ziyaretinde Beykoz İlçesindeki tesisler için bilgi aktarımında bulunurken, “Beykoz İstanbul geneli  dikkate alındığında son yıllarda yenilenen ve yeniden yapılan tesisleri ile önemli bir ihtiyaca cevap vermekte. İl Müdürlüğümüzün projeleri tamamlandığında yüzlerce genç ve çocuğumuza spor yapma imkanı da sağlanmış olacak ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kanlıca Stadı, İnceleme, Cemil Boz

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"