Yaşam

Cemal Yavuz'un annesini yüzlerce seveni uğurladı

Cemal Yavuz'un annesini yüzlerce seveni uğurladı
2014.08.14 00:00
| | |
6312

Beykoz Belediye Meclisi eski Üyeleri'nden ve Rize Kalkandere Yumurta Tepeköyü Dernek Başkanı Cemal Yavuz'un 72 yaşındaki annesi Hacı Fatma Yavuz, son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı.

Oldukça kalabalık olan cenaze namazında yüzlerce seveni avluya sığmayınca, cemaat, Yıldırım Beyazıt Cami'nin kapısına kadar taştı. Hacı Fatma Yavuz'un naaşı, Kavacık Mezarlığı'nda toprağa verilmek üzere yakınları ve sevenleri tarafından omuzlarda taşındı.

Hayatını 72 yaşındayken kaybeden Fatma Yavuz'un oğlu Cemal Yavuz, geçtiğimiz dönem Beykoz Belediye Meclisi'nde CHP'li üye olarak çalışmalarda bulunmuştu. Beykoz Belediye Meclisi'nin eski ve yeni Meclis Üyeleri ise zor gününde Cemal Yavuz'u yalnız bırakmadı. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan'ın yanı sıra Aydın Düzgün'den Erdal Öztürk'e İsmail Hocaoğlu'ndan Nihat Arıcan'a Hayrullah Usta’ya kadar çok sayıda siyasi, cenaze namazında birlikte saf tuttu.

Dost Beykoz Ailesi olarak bizler de Cemal Yavuz'un kaybettiği annesi için yaşadığı acıyı paylaşıyor ve yakınları için sabır diliyoruz...

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Cemal Yavuz, Fatma Yavuz, Beykoz, Cenaze, Kavacık, Yıldırım Beyazıt Camii

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"