Cemal Yavuz CHP'den Aday Adayı oldu

  • 0
  • 5137
Cemal Yavuz CHP'den Aday Adayı oldu

CHP Beykoz'da Aday Adaylarının sayısı artıyor. Meclis Üyesi Cemal Yavuz da Belediye Başkan Adayı olabilmek için partisine müracaat etti.

Beykoz’un iş insanlarından, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Cemal Yavuz, partisinin Beykoz Belediye Başkan Adayı olabilmek için başvuruda bulundu.

Başvuru evraklarını İlçe Başkanı Mahir Taştan'a teslim eden Cemal Yavuz, CHP’nin Kavacık’ta ki ilçe merkezinde gerçekleşen dosya teslimi öncesi, Mart 2024’te gerçekleşecek yerel seçimlerde Beykoz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak için elinden ne geliyorsa yapacağının altını çizdi.

Yavuz'a başarılar dileyen İlçe Başkanı Mahir Taştan, "Beykoz'u artık Beykozlular yönetecek ve emin olun ki 1 Nisan sabahına Cumhuriyet Halk Partili bir Beykoz Belediyesi ile uyanacağız" ifadelerini kullandı.

Cemal Yavuz kimdir?

1963 yılında Rize'nin Kalkandere ilçesinde doğdu.

Üç kuşaktır Beykoz'un Kavacık Mahallesi'nde ikamet etmektedirler. Müteahhit olarak inşaat sektöründe çalışmaktadır. Beykoz'da faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında başkan ve yönetici olarak görevlerde bulundu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi olarak seçilmiştir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber Merkezi

Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Önceki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz