Cemal Sataloğlu, gün birlik olma günüdür

  • 26.03.2020 12:50
  • Güncelleme: 26.03.2020 12:51
  • Okunma: 11509 kez
  • Yorum: 0
İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, yaşanılan sıkıntılı günlerde herkesin birlik beraberlik içinde olması gerektiğini söyledi
Cemal Sataloğlu, gün birlik olma günüdür

İBB'nin, Pandemi Mezarlığı olarak Çavuşbaşı Baklacı Mahallesi'ni belirlemesi ile birlikte başlayan tartışmalar üzerine bir açıklama yapan Sataloğlu, "Zaman, olağanüstü dönemlerde yaşananlardan siyasi rant elde etme zamanı değildir" dedi.

Açıklamasında, Çavuşbaşı Pandemi Mezarlığı'nda yapılan defin işlemleri sonrası sağda solda bırakılan maske ve eldiven gibi malzemelerin fotoğraflarının sosyal medyada yayınlanması suretiyle, infial yaratma çabası güdüldüğünü iddia eden Sataloğlu, virüs yayma ihtimali bulunan ekipmanların İBB tarafında imha edildiğini söyledi.

Sataloğlu, buna rağmen konunun farklı amaçlarla kullanılmaya çalışıldığını ifade etti.

İBB meclis Üyesi Sataloğlu açıklamasında şöyle dedi:  

KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME!

Ülkemizde yaşanan COVID-19 salgını ile olağanüstü bir dönem yaşıyoruz.

Koronavirüs tüm yurdu sarmış durumda iken ve bu salgın ile hep birlikte mücadele ederken, bu salgın nedeniyle vefat edenlerin yakınlarının yerlere atmış oldukları kullanılmış eldiven ve maskelerin İBB ekiplerince imha edildiğini bildikleri halde... Bu fotoğrafların sanki imha edilmemiş, mezarlık başında bırakıldığı imajı vererek; sosyal medyada hesaplarından paylaşarak toplumda infial yaratmaya çalışan siyasetçileri ibretle izliyoruz...

Toplum, yapılan bu ucuz siyasetin farkında olduğunu kulağınıza küpe yapın. Zaman, olağanüstü dönemlerde yaşananlardan siyasi rant elde etme zamanı değildir. Zaman birlikte başarma, birlikte çalışma, beraber olma zamanıdır.

Herkesi aklıselim olmaya davet ediyor, saygılar sunuyorum.


Sağlık için #LütfenEvdeKal #EvdeKalBeykoz #EvdeKalTürkiye #BirlikteBaşaracağız

Anahtar Kelimeler: Cemal Sataloğlu, Açıklama

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz