Yaşam

Cem Yılmaz’ın Beykoz’daki villası yandı

Cem Yılmaz’ın Beykoz’daki villası yandı
2014.08.18 00:00
| | |
6300

Beykoz’da lüks bir sitede bulunan ahşap villada çıkan yangın paniğe neden oldu. İtfaiye ekipleri, yaklaşık bir saatlik çalışma sonucunda yangını kontrol altına aldı.

Olay, Şahinkaya Caddesi üzerinde bulunanBeykoz Koru Evleri sitesinde meydana geldi.Mimar Cem Yılmaz’a ait olduğu öğrenilen 3 katlı ahşap villada saat 16.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Çatı katında başlayan yangın, kısa sürede diğer katlara da sıçradı. Alevleri fark eden Yılmaz’ın komşuları, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Beykoz itfaiyesi ekipleri, yangına ilk müdahaleyi yaparak takviye ekip istedi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Çıkış nedeni belli olmayan yangın, itfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışması sonucu kontrol altına alındı.

Yangın nedeniyle sitede yaşayan vatandaşlar, kısa süreli bir panik yaşadı. Görgü şahidi bir vatandaş, yangının çıkış nedenini bilmediğini ifade ederek, “Ben yan sitede görevliyim. Çok yoğun bir duman gördük. İtfaiyeye haber verdik. Yangının neden çıktığını bilmiyorum” dedi.

Ev sahibi Mimar Cem Yılmaz da, yangın başladığı sırada evde olmadığını belirterek, “Ben işyerindeydim. Yangının çıktığını haber alınca geldim. Neden çıktığını bilmiyorum”şeklinde konuştu.

Yangın sonrası lüks villada büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, ölen ya da yaralanan olmadı. İtfaiye ekipleri yangının çıkış nedenini araştırıyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Cem Yılmaz, Şahinkaya, Villa, Yangın, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"