Siyaset

Cem Küçük Beykoz’da FETÖ’yu anlatacak

Cem Küçük Beykoz’da FETÖ’yu anlatacak
06.09.2016 20:57
| | |
3665

Gazeteci yazar Cem Küçük, 15 Temmuz FETÖ Darbe teşebbüsünü anlatmak üzere Beykoz Belediyesi’nin davetlisi olarak bir söyleşi yapacak.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği gecede Gazeteci Yazar Cem Küçük, darbe teşebbüsünün detaylarına değinecek.

7 Eylül Çarşamba akşamı Beykoz Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde, Saat 20.30’da başlayacak program sonrası Profil Yayınlarından piyasaya çıkan, “Cehennem Köpekleri  FETÖ” adlı yeni kitabını da imzalayacak olan Cem Küçük’un Beykoz’daki programının başlığı “15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye Üzerine Oyunlar” olacak.

Cem Küçük yazar olarak Türk sağında bir devrimin adıdır. Türk sağından çıkmış gazetecilerin içine saplandığı eziklik ve kompleks bataklığına meydan okuyan adamdır Cem Küçük. Solu ve kendini Beyaz Türk zanneden mankurtları kalemiyle mahvettiği kadar Türk sağı içindeki sümsüklük damarını da benzeten gerçek milliyetçi ve gerçek muhafazakar bir yazardır.

İslam'a ve Türkiye'ye ihanet etmiş Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) karşı öldürücü darbeleri vurmuş ve her yazdığı çıkmış bir kalemdir Cem Küçük...

Türk medya tarihinde milliyetçi-muhafazakar çevre içinde yetişip Cem Küçük kadar etkili olmuş isim yok denecek kadar azdır. Küçük'ün azılı düşmanları dahil herkes bugün kabul ediyor ki, Cem Küçük çok etkili ve bir işe başladı mı bitirmeden bırakmayan çok cesur bir adamdır. Kafasına taktığı meseleyi sonuna kadar götüren ve netice almadan tatmin olmayan bir yılmaz savaşçıdır Cem Küçük... 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Cem Küçük, FETÖ, Söyleşi

reklam
1 Yorum
Sait06.09.2016 23:45:28

Allah ve vatan sevgisiyle hareket eden bu insanlar niçin karanlık unsurlar tarafından hedef gösteriliyor? Çünkü kendi tahtları sallanıyor. Alıştıkları düzen son buluyor diye diye FETÖ'yü birkaç ay öncesine kadar öven adam gelip FETÖ'yü anlatacak.... Vay be :) BÜYÜK ALKIŞ... FETÖ'yü anlatacaksanız İlker Başbuğ, Murat Eren ve diğer kumpas mağdurlarını çağırın.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"