Çelikbilek: Yaşlılarımız hayata küsmesin

  • 2014.09.11 00:00
  • Güncelleme: 04.11.2021 11:25
  • Okunma: 9177 kez
  • Yorum: 0
Sivil toplum kuruluşları ve derneklerle her platformda bir araya gelen, çalışmalarına destek veren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçede faaliyet gösteren çeşitli yöre dernekleri ve yönetimlerini makamında kabul etti.
Çelikbilek: Yaşlılarımız hayata küsmesin

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Başkanı Özkan Ayduğan’ın dernek yönetimiyle yaptığı ziyarette sivil toplumun sosyal hayat ve dayanışmaya katkılarına dikkat çeken Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaşlıları topluma kazandıracak bir merkez kuracaklarını müjdeledi.

Başkan Çelikbilek: “Yaşlılar topluma kazandırılacak”

“Yaşlılarımız için topluma faydalı üretken bir konuma gelecekleri, el işi ürünler yapacakları ve uğraşlar edinecekleri bir merkez kuracağız ve onları sosyal hayata dâhil edeceğiz. Yaşlılarımız hayata küsmesin huzur ve mutluluk içinde yaşasınlar istiyoruz. Bu merkez onları hayata bağlayacak. Üretime katılan yaşlılarımız kendilerini değerli hissedecek.” dedi.

Çankırılılar Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Samet Çolak’ın yeni yönetimiyle yaptığı ziyarette ise toplum yararına işler yapmanın önemi konuşuldu.

Dernek yönetime hayırlı olsun dileğinde bulunan Başkan Çelikbilek: “Toplumun yararına iş yapmak iyi bir şeydir. Allah sizlere kolaylık versin, iyi işler yapmayı nasip etsin. İnsanların en hayırlısı onlara hayrı dokunandır. Niyet iyi olunca, akıbeti de iyi oluyor. İnsanların sıkıntılı anlarında yanlarında olmak onlara destek vermek çok güzel bir davranıştır.” diye konuştu.

Amaçlarının toplumsal birlik ve beraberliğe katkı sağlamak olduğunu belirten Samet Çolak da derneğin gençlere yönelik eğitim, kültür ve sosyal faaliyetleri hakkında bilgiler verdi, belediye başkanından kuracakları kütüphane için katkı istedi.

Başkan Çelikbilek’i ziyaret eden Ardahan Taşlıdere Köyü Dernek Başkanı Zeki Avşar ve yönetimden Mehmet Özer de bugüne kadar derneğe verdiği destek ve katkıları dolayısıyla kendisine plaket takdim etti.

Başkan Çelikbilek’i ziyaret eden Batumlular Derneği ile Beykozlu Sivaslılar yönetimleri de çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz