Kültür

Çelikbilek ve Köseler pancar şöleninde

Çelikbilek ve Köseler pancar şöleninde
2014.07.23 00:00
| | |
13511

Giresun’un Görele İlçesi’ne bağlı Tekgöz Köyü Derneği’nin Çiğdem Mahallesi Yunus Emre Tesisleri’nde düzenlediği “Pancar Şöleni’ne” AK Parti damga vurdu.

Çiğdem Mahallesi Yunus Emre Tesisleri’nde düzenlenen “Pancar Şöleni’ne” AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Besli, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Şengül Karakaya Şenoğlu, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek ve partililer katıldı.

Tekgöz Köyü Dernek Başkanı Mustafa Arslan konuklarıyla yakından ilgilenirken AK Parti heyetinin salona girişinden kısa süre sonra CHP Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler’de salona girdi. Köseler AK Parti heyetiyle tek tek tokalaştıktan sonra yerine otururken salon pop müziğin başarılı sesi Kara Davut’un şarkılarıyla coştu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Besli’nin programa katılmasından büyük memnuniyet duyan Giresunlular Besli’yi coşkuyla alkışlarken, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek konuklara kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Konuşmasında yöre derneklerinin önemine değinen Çelikbilek, “kültürünüzü, geleneksel motiflerinizi yaşatmanız, gelecek kuşaklara aktarmanız ve bunu bu tür şenliklerle yapmanız gerçekten takdire değer. Ben de sizlerin içinden biri olarak bu şölenlere her zaman destek verdim ve vermeye de devam edeceğim. Diğer taraftan bu gün Dünya Kadınlar Günü. Hanımların çoğunlukta olduğunu görüyorum. Şu konuyu özellikle belirtmek isterim; AK Parti olarak kadınlara verdiğimiz değeri hepiniz biliyorsunuz. Şu anki meclis üyesi adaylarımızın içerisinde seçilebilecek yerde üç hanım kardeşimiz var. Bunu sadece AK Parti’de bulabilirsiniz. Bazıları konuşunca mangalda kül bırakmıyor ama biz bunu uygulamalarımızla gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.

Dernek Başkanı Mustafa Arslan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek ve AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer’e fahri hemşehrilik beratı verirken Çelikbilek burada mikrofonu alarak, “ben fahri hemşehriliği kabul etmiyorum, çünkü ben zaten sizlerin hemşehrisiyim” dedi.

 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Çelikbilek, Köseler, Giresun, Göreli, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"