Güncel

Çelikbilek TRT Radyo’ya konuk oldu

Çelikbilek TRT Radyo’ya konuk oldu
2014.09.30 00:00
| | |
4970

TRT Radyo 1’e konuk olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçe için istikrarın önemini vurguladı, yeni hizmet döneminde Beykoz’un ihtiyaçlarına cevap verecek ve ilçenin geleceğini şekillendirecek olan yatırım ve projeleri anlattı.

“Yönetimler ve Çözümler” programında Sırrı Er’in sorularını cevaplayan Başkan Çelikbilek, 2 dönem ard arda kendisini başkanlık görevine seçen Beykoz halkına teşekkür etti. Başkan Çelikbilek: “Beykoz halkı istikrarla ilgili düşüncesini ortaya koydu. Bu durum bir kararlılık ve uyum getiriyor. Ortak tasarruflar daha hızlı karar alabiliyor. Beykoz’da sağlanan bu istikrar kesinlikle vatandaşın menfaatinedir. Beykoz’un yönetimindeki istikrar hizmetlerde de istikrarı getirecek. Beykoz’un kaderini değiştirecek hizmetler her alanda aynı güç ve ivmede devam edecek” dedi. 

Programda seçim sürecinde gündeme gelen yeni projeler ve bunların ne durumda olduğu ile ilgili sorulara cevap veren Başkan Çelikbilek, Kanal Riva, Karlıtepe Mesire Alanı, Teleferik Projeleri, Hz. Yuşa Tepesi Yenileme, Küçüksu Mesire Alanı, Kılıçlı Film Platosu, Beykoz Tasarım Atölyesi gibi pek çok proje hakkında bilgi verdi, projelerle ilgili merak edilenleri dinleyicilere aktardı.
 
Beykozlu Sokağını Kendi Tasarlayacak
Beykoz Tasarım Atölyesi’ne (BTA) özellikle değinen Başkan Çelikbilek, bu kurumun belediyenin hizmetlerine halkın da görüş bildirmesi için fırsat yaratacağını ifade etti. Başkan Çelikbilek: “Halk kendi mahallesini, kendi sokağını nasıl görmek istiyor? Orada oluşacak tabloda halkın kanaati nedir? Bu sorulara yanıt veren, özgün çalışmalara imza atan bir yer olacak.” diyerek halkın yönetimde söz sahibi olmasın imkan tanıyan bu kuruluşun önemine dikkat çekti.
 
Program sonunda Başkan Çelikbilek, TRT İstanbul Bölge Müdürü Şakir Özbek ile TRT İstanbul Radyosu Müdürü Sabahattin Kahraman’ı makamında ziyaret ederek sohbet etti.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Sabahattin Kahraman, Sırrı Er, Şakir Özbek, TRT Radyo 1, Yücel Çelikbilek

reklam
1 Yorum
Serkan19.01.2017 19:53:44

Syn başkanım 10 yıldır imar da imar diye son 2 sene kaldı mahalleden 3 çocuk secsek lise mezunu imarı çıkar desek hiç birşey yapmasalar 1 2 mahalle yaparlardı bu kadar güçlü kadro bu kadar devletin tüm imkan ve güçlerine sahip belediye türkiyenin en zengin belediyesi nedir bu 20 yaşındaydım imar gelecek dediler dedelerimizi babalarımızı gömdük yasımız oldu 40 2 nesil bitti bizim neslimizde bitti neyi bekliyoruz imar için başkanım bu başarısızlık kimin suçu turkiyede 10 yılda çok şey değiştide beykoz halen aynı verilen ısmarlar komik rahatsız edici düzensiz bozuk ve bölge şartlarına uygun değil bu kadar sene bu prijelerimi bekledik çok yazık kim nasıl neye istinaden yapıyor bu projeleri hiç aklı başında kimse yokmu be 2000 senesinde bu projeleri imarı sundum belediyeye güldüler 16 yıl geçti ve şimdi bu imar ve projeler ne yaşayan halka nede beykoz un mimarisine uygun olarak duzenlenmistir sanki beykoz bilmeyen tanımayan biri yapmış gibi ve 15 yıl oldu sonuç 2 kat 3 kat en fazla 5 kat bu nasıl imar çalışması 20 yil sonra beykoz umraniye sokakları gibi olacak yaşamaz hale gelecek gidin Eskişehir sultanları mahallesine bakın proje ödülü almış bir mahalle hicbirsey yapamıyorsanız buraya bakın sokaklara evlere düzene beykoz bu imar bozukluğu kendini çok bildiğini sanan bu uygulamaları yazan çizenler yüzünden 20 yil sonra yaşanmaz hale gelecek çok uzuluyorum

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"