Siyaset

Çelikbilek’ten Sinoplulara 16 Nisan ziyareti

Çelikbilek’ten Sinoplulara 16 Nisan ziyareti
02.03.2017 21:45
| | |
4105

Foto galeri

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 16 Nisan Halk Oylaması için başlatmış olduğu destek turuna Sinoplulurla devam etti.

Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlarımızın kültür mozaiği oluşturduğu Beykoz’da derneklerle ve sivil toplum kuruluşlarıyla her fırsatta bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Sinoplular Derneği’ni ziyaret etti. 

Dernek başkanları, yönetim kurulu ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Yücel Çelikbilek’e, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve  Yakup Özbek eşlik etti.

Başkan Çelikbilek buluşmada dernek başkanları ve üyeleriyle hasbihal ederek, belediye hizmetlerine, ilçe vizyonuna ve ülke gündemine dair sohbet etti, derneklerin hizmet beklentilerini yanıtladı.

 

Başkan Çelikbilek: “Anayasayı Değiştirecek Olan Millettir”

Türkiye’nin istikrarı ve geleceği için referandumun bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Başkan Çelikbilek: “Anayasa değişikliğini gerçekleştirecek olan milletidir.  Milletimizin verdiği karar da bizim için çok değerlidir. Vatanımızın istikrarı için çıkılan bu yolda sivil toplum kuruluşlarının katkısı büyük bir önem arz ediyor. İnanıyorum ki halkımız 16 Nisan günü geleceği için en doğru kararı verecektir.” dedi.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Sinoplular Derneği, SİYAD, Ziyaret

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"