Son Dakika

Çelikbilek’ten Şampiyonlara altın

  • 0
  • 6167
Çelikbilek’ten Şampiyonlara altın
Çelikbilek’ten Şampiyonlara altın
Çelikbilek’ten Şampiyonlara altın
Çelikbilek’ten Şampiyonlara altın
Çelikbilek’ten Şampiyonlara altın
Çelikbilek’ten Şampiyonlara altın

Minik Bayanlar Taekwondo Türkiye Şampiyonu Begüm Aktel ve Yıldız Bayanlar Avrupa 3.sü Berranur Çiftçi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

Minik Bayanlar Taekwondo Türkiye Şampiyonu Begüm Aktel ve Yıldız Bayanlar Avrupa 3.sü Berranur Çiftçi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı. Başkan Çelikbilek şampiyonları altınla ödüllendirdi.

Beykoz Belediyespor’un yıldız sporcularından Berranur Çiftçi, 19-23 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda 3.lük sevincini,  Begüm Aktel ise 29 Temmuz-2 Ağustos 2015 tarihleri arasında düzenlenen şampiyonada Türkiye Şampiyonluğu gururunu ilçemize yaşatmıştı.

Sporcularımız elde ettikleri bu başarıyla hem Beykoz’un adını duyurdular hem de 2015 yılında İstanbul’a tek şampiyonluk getiren bayan taekwondocu unvanına da sahip oldular.

Kızlarımız şampiyonada imzası bulunan antrenörleri Osman Günaçtı ve anneleriyle birlikte Başkan Yücel Çelikbilek’i ziyaret ederek hem sevinçlerini paylaştı hem de yeni şampiyonluk hedeflerinden bahsetti.

Başkan Çelikbilek’ten Sporculara Ödül Müjdesi

İlçemize bu gururu yaşatan sporcularımızı kutlayan Başkan  Çelikbilek sporun her dalını desteklediklerini ve ödüllendirdiklerini ifade ederek kızlarımızdan başarılarını yeni şampiyonluklarla taçlandırmalarını istedi.  

Başkan Çelikbilek ayrıca sporcularımızı teşvik amacıyla belediye meclisinden her yıl çıkarılan ödül ve ödeneklerin artarak devam edeceğini müjdeledi.

Kendilerine verdiği destek için Başkan Çelikbilek’e teşekkür eden antrenör Osman Günaçtı: “Kızlarımız 12 ve 13 yaşlarında Türkiye Şampiyonluğu ve Avrupa’da dereceyle  tanıştılar. Bu hem Beykoz hem de kariyerleri için büyük şans.  Bizlere her zaman destek olan Sayın Beykoz Belediye Başkanınımız Yücel Çelikbilek’e, Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu’na, kızlarımızın okuduğu Hacı Numan Ortaokulu müdürü Murat Urgancı’ya çok teşekkür ediyoruz. İnşaallah yeni şampiyonluk haberlerini getirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret dolayısıyla teşekkürlerini ileten Başkan Çelikbilek sporcuları altınla ödüllendirdi. 

Haber Merkezi

Beykoz'da kurbanlıklar kapış kapış...
Önceki Beykoz'da kurbanlıklar kapış kapış...
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz