Çelikbilek'ten sağlıkçılara akşam yemeği

  • 0
  • 7411
Çelikbilek'ten sağlıkçılara akşam yemeği
Çelikbilek'ten sağlıkçılara akşam yemeği
Çelikbilek'ten sağlıkçılara akşam yemeği
Çelikbilek'ten sağlıkçılara akşam yemeği

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Hemşireler ve Eczacılar Haftası dolayısıyla ilçemizde görev yapan hemşire ve eczacılarla buluştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğini yaptığı, Belediye Başkan Yardımcıları, Beykoz İlçe Sağlık Müdürü İlyas Bozkurt, Eczacılar Odası Bölge Temsilcisi Mehmet Yıldırım, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yavuz Baştuğ, Beykoz Diş Hastanesi Başhekimi Fahri Sümer, Paşabahçe Devlet Hastanesi Başhemşiresi Ayşe Kabacaoğlu’nun da katıldığı programa hemşireler, eczacılar ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.

Her yıl 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası ve 14-17 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Eczacılar Haftası dolayısıyla tertip edilen yemekte bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Hemşirelik mesleğini şefkat, özveri ve güleryüzle icra eden tüm meleklerin gününü kutlarım. Hastane çalışanı olmak zahmetli fakat bir o kadar kutsal bir iş. Mesleğinizin size kazandırdığı en önemli şey duadır. Allah sizlere sağlık versin ki; bizlere şifa dağıtasınız. Meslek gruplarıyla yaptığımız bu toplantıların amacına ulaştığını ve sizlerin memnuniyetini görmek bizlere mutluluk veriyor” dedi. Eczacıların da katılımından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yücel Çelikbilek, insanoğluna şifa dağıtan ellerinin dert görmemesini dilediğini ifade etti. Başkan Çelikbilek, gelecek yıl düzenlenecek yemekte müzik dinletisinin de yer alacağının müjdesini verdi.

Beykoz İlçe Sağlık Müdürü İlyas Bozkurt, Paşabahçe Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yavuz Baştuğ, Eczacılar Odası Bölge Temsilcisi Mehmet Yıldırım da hemşireler ve eczacıları tebrik ederek, hayatlarında ve mesleklerinde başarılar diledi.

Hemşireler adına konuşan Paşabahçe Devlet Hastanesi Başhemşiresi Ayşe Kabacaoğlu ise, hemşire olmaktan gurur duyduğunu belirterek, “Ailelerimizle hoş vakit geçirmemize vesile olan Başkan Çelikbilek’e nazik daveti ve bizi her yıl hatırlaması dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.

Program sonunda katılımcılara Başkan Çelikbilek tarafından beyaz gül takdim edildi.

Haber Merkezi

Beykoz'da Hemşireler Günü kutlandı
Önceki Beykoz'da Hemşireler Günü kutlandı
Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Sonraki Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz