Kültür

Çelikbilek’ten Gümüşhane ve Ordululara sağduyu çağrısı

Çelikbilek’ten Gümüşhane ve Ordululara sağduyu çağrısı
20.02.2017 14:50
| | |
5557

Foto galeri

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Beykozlu Ordulular Derneği ve Beykoz Gümüşhaneliler Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek başkanları, yönetimleri ve dernek üyelerinin yer aldığı ziyarette ilçeye dair sohbet edildi.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yöre ve il derneklerine yönelik ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal ediyor, ilçeye dair görüş alışverişinde bulunuyor. 

Beykozlu Ordulular Derneği ve Beykoz Gümüşhaneliler Derneği'ne yapılan ziyaretlerde Başkan Çelikbilek’e Belediye Başkan yardımcıları Salim Öztürk, Muharrem Kaşıtoğlu, Tacettin Aksu, Yakup Özbek ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Belediye hizmet ve çalışmalarıyla ilçe sakinlerini mutlu etmeyi hedeflediklerini ifade eden Başkan Çelikbilek, ülkeyi bekleyen referandum ve anayasa değişikliğine ilişkin: “Referandumda milletimiz kendisi için hangi kararı hayırlı görüyorsa ona göre yol izleyecek, sağduyuyla hareket edecektir. Ülkemiz ve milletimizin geleceği bizim açımızdan büyük bir önem arz ediyor. Bizlerde ülkemizin yarınları için üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız. Yerel yönetimler olarak vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Her zaman vatandaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Ordular Derneği, Beykoz Gümüşhaneliler Derneği, Ziyaret, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"