Güncel

Çelikbilek’ten demokrasi şehitlerinin ailelerine ziyaret

Çelikbilek’ten demokrasi şehitlerinin ailelerine ziyaret
21.07.2016 10:01
| | |
3359

Yücel Çelikbilek, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün askerlerinin darbe kalkışmasına karşı koyan Beykozlu demokrasi şehitlerinin ailelerini ziyaret etti.

Hasan Kaya ve Murat Akdemir’in evine taziye ziyaretinde bulunan Başkan Çelikbilek'e  AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Salim Öztürk eşlik etti.

Başkan Çelikbilek: “Türk Halkı Demokrasiye Sahip Çıktı”

Duaların okunduğu ve duygusal anların yaşandığı ziyarette Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Yaşadığımız bu kritik süreçte ülkemizin, devletimizin ve milletimizin daim olması için, demokrasiye sahip çıkma hassasiyeti için sizlere teşekkür ediyorum. Şehitlerimizi asla unutmayacağız ve onların emanetlerine her zaman sahip çıkacağız. Evlatlarını vatan uğruna şehit veren anne ve babalar, ellerinden öpülecek kişilerdir. Sizlere sabır, kahramanca can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Başkan Çelikbilek, demokrasi şehitlerinin ailelerine başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerinde bulunulduğu ziyarette,  her zaman ailelerin yanlarında olacaklarını ve onları asla yalnız bırakmayacaklarını söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Yücel Çelikbilek, Şehit, Ziyaret, Hasan Kaya, Murat Akdemir

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"