Güncel

Çelikbilek’ten Beykoz Emniyeti’ne taziye ziyareti

Çelikbilek’ten Beykoz Emniyeti’ne taziye ziyareti
14.12.2016 11:16
| | |
4939

Foto galeri

Yücel Çelikbilek, ülkeyi yasa boğan bombalı saldırıda hayatını kaybeden polislerimiz nedeniyle Beykoz Emniyet Müdürlüğü’ne bir taziyelerini iletti.

Önceki gün 36 Çevik Kuvvet Polisi ve 8 vatandaşın şehit olduğu Beşiktaş’da ki Şehitler Tepesi’ni ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne de bir taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarete Belediye Başkan yardımcıları ve Meclis üyeleri ile birlikte giden Başkan Yücel Çelikbilek, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam'ı makamında ziyaret etti.

Terörün ve destekçilerinin hiç bir zaman amaçlarına ulaşamayacaklarını belirten Çelikbilek: "Biz tüm terör örgütleri ve destekçilerine ülkemizin bölünmez olduğunu bu güne kadar verdiğimiz şehit kanlarıyla ispat ettik. Terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet tüm milletimize de başsağlığı diliyorum. Türk polisimizin ve askerimizin her zaman yanındayız. Ülkemizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyarette,  İlçe Emniyet Müdürlüğü personeliyle de görüşen Başkan Çelikbilek, Emniyet çalışanlarıyla birliktelik mesajı verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Yücel Çelikbilek, Beykoz Emniyet, Ziyaret, Taziye

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"