Çelikbilek, Sporcu her alanda örnek olmalıdır

  • 0
  • 7629
Çelikbilek, Sporcu her alanda örnek olmalıdır
Çelikbilek, Sporcu her alanda örnek olmalıdır
Çelikbilek, Sporcu her alanda örnek olmalıdır
Çelikbilek, Sporcu her alanda örnek olmalıdır

İASKF tarafından 26 ilçe arasında düzenlenen U14 Şampiyonası’nda ikinci olan Beykoz 1908 AŞ, U14 futbolcuları Çelikbilek'i ziyaret etti

Beykoz U14 Takımı sporcuları, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Birliği Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonada elde ettikleri ikinciliğin ardından Başkan Çelikbilek’i ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı. Ziyarette, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Asım Özdemir, Antrenör Uğur Sakaloğlu, yöneticiler ve sporcular hazır bulundu.

Çevreye Destek Veren Kulübe 5 Bin TL Ödül

Takımı elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, gençlerin spor olanaklarını artırmak üzere her alanda sporu desteklediklerini ifade ederek sporcuların davranışlarıyla topluma örnek insanlar olması gerektiğini belediye olarak da özellikle çevre alanında teşvik edici uygulamalar yaptıklarını söyledi. Başkan Çelikbilek çevre bilincinin yaygınlaşması konusunda büyüklerine örnek olan ve üzerinde “Çevremizi Temiz Tutalım” yazılı tişörtler taşıyarak birinci gelen kulübe 5 bin TL teşvik ödülü vereceklerini de hatırlattı.

Başkan Çelikbilek, gençleri belediye hizmetleriyle ilgili bilinçlendirmek amacıyla okullarda belediyenin işleyişinin anlatıldığı programlar da düzenleyeceklerini söyledi.

Asım Özdemir: “Belediye Başkanımız Daima Yanımızda”

Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir; “U14 takımı olarak ilçemizi tüm karşılaşmalarda başarıyla temsil ettik, antrenörlerimiz ve sporcularımızla çok çlaıştık. Takımımız yalnızca sporda değil diğer alanlarda da başarılı gençlerden oluşuyor. Bu dengeyi çok güzel yakaladık. Gençlerimiz derslerinde de de çok başarılı. Bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e tüm takım ve yöneticilerimiz adında teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Asım Özdemir Başkan Çelikbilek’e adına hazırlanmış U14 forması hediye etti.

Haber Merkezi

Beykoz'un millileri İstanbul 2.’si oldu
Önceki Beykoz'un millileri İstanbul 2.’si oldu
Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Sonraki Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz