Çelikbilek, sel mağdurlarını ziyaret etti

  • 0
  • 7829
Çelikbilek, sel mağdurlarını ziyaret etti
Çelikbilek, sel mağdurlarını ziyaret etti

Sel baskını sonrasında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, mağdur vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çelikbilek, gereken her türlü yardımın yapılacağını söyledi.

Beykoz’un Elmalı, Örnekköy, Çengeldere, Mahmutşevketpaşa, Alibahadır , Akbaba ve Gümüşsuyu Mahallelerinde büyük maddi hasara yol açan sel felaketinde İBB, Beykoz Belediyesi ve İtfaiye ekipleri yoğun mesai harcarken, sahada hasar tespit çalışmaları devam ediyor.

Fen İşleri Müdürleri ekipleriyle Gümüşsuyu, Çengeldere, Elmalı, Örnekköy ve Akbaba Mahalleleri’nde incelemelerde bulunan ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, selin yaralarının el birliğiyle sarılacağını söyledi.

“Mağduriyetleri gidermek için birimlerimizi harekete geçirdik”

Başkan Yücel Çelikbilek, “İlçemizde bize ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için ilgili tüm birimlerimizi harekete geçirdik. Bölgede ikamet eden siyasilerimiz, muhtarlarımız ve İlçe teşkilatımızın kriz masasında bulunan çağrı merkezine aktardığı konular havuzda toplanarak en kısa sürede çözüme kavuşturuluyor. Beykoz Belediyesi olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Yol Bakım Onarım Ekipleri, AFAD ve Çevre Şehircilik Bakanlığı yetkilileriyle birlikte yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde sorunların çözülmesi konusunda da hassasiyetle çalışıyoruz. Kısa sürede hasar tespitlerini yapıp vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamayı istiyoruz.” dedi.

Haber Merkezi

Beykoz Meclisi, sel baskınını konuştu
Önceki Beykoz Meclisi, sel baskınını konuştu
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz