Siyaset

Çelikbilek sabah namazında başlıyor

Çelikbilek sabah namazında başlıyor
2014.09.03 00:00
| | |
4728

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sabah namazını Yenimahalle’deki Şeref Yıldız Camii’nde kıldıktan sonra vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Sabahın erken saatleri olmasına rağmen çok sayıda Yenimahalle sakinin katıldığı toplantıdaBaşkan Çelikbilek’in konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

İBB parsellerinin üzerindeki kullanıcılarına satışının yakından ilgilendirdiği Yenimahalle’de 2-B parsellerinin sayısı da oldukça fazla. Beykoz Belediyesi’ne devredilen parsellerin yanı sıra muvazaalı olan parsellerdeki hukuki süreçlerin bitmesinden sonra devir işlemlerinin yapılacağı ve vatandaşlara ondan sonra devredileceği belirtilirken Başkan Çelikbilek 30Mart Seçimleri’nin önemi üzerinde durdu.

İBB tapuları hazırlanıyor

Çelikbilek şöyle konuştu, “Hamdolsun verdiğimiz sözleri tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önce İBB parsellerini Tarihi Kışla Binası karşılığında İBB’den devraldık ve sizlere uygun şartlarda satışını gerçekleştirdik. Tapularınız hazırlanıyor ve yakında sizlere teslim edilecek. Biz bunları yaparken muhalefette boş durmadı. Onlar da bu çalışmaları baltalamak için ellerinden geleni yaptı.

İhaleleri sabote ettiler

İBB Parsellerinin devrinde ihaleleri sabote etmeye çalıştılar. Bunların Beykoz’da çakılı bir tek çivisi olmadığı gibi, çivi çakmaya çalışanları da engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar. 2-B ile ilgili her yerde sıkıntılar olurken Beykoz’a özel ilgi gösteren ve şartların sizler için uygun hale gelmesini sağlayan milletin sevgilisi Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz. 5 yıllık sürede eğitimden, sağlığa, kültürden sosyal hizmetlere kadar on binlerce vatandaşımıza hizmet verdik.

Allah’ın izniyle hizmetlerimiz devam edecek

Altyapı çalışmalarıyla, imar çalışmalarıyla, birçok önemli projeye imza attık. Yenimahalle’de de okulunuzdan, spor salonunuza kadar birçok konuda önemli hizmetlerimiz oldu ve bunlar devam edecek. Allah’ın izniyle 30 Mart’tan sonra da hizmetlerimiz artarak devam edecek ve Yenimahalle’mizi layık olduğu yerlere bu kadrolar taşıyacak. Bizim adımız belli, yerimiz belli, yurdumuz belli. Ne yapacağımız, ne yapmayacağımız da belli Abdestimizden şüphemiz olmadığı için namazımızdan da asla şüphemiz olmaz.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Yücel Çelikbilek, AK Parti, Seçim 2014, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"