Yaşam

Çelikbilek müteahhitten 5 çocuk istedi

Çelikbilek müteahhitten 5 çocuk istedi
2014.08.04 00:00
| | |
9764

Beykoz Devlet Hastanesi personeli Yasemin Kuruderi, nişanlısı Önder Hasılcı ile evlenerek bekârlığa veda etti.
Düğüne katılan 9 çocuk babası Yücel Çelikbilek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk talebi yerine yeni çiftlerden 5 çocuk istedi.
 
Aynı zamanda AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Kuruderi’nin kız kardeşi olan Yasemin’i mesai arkadaşları da mutlu gününde yalnız bırakmadı.
 
 
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve çok sayıda AK Partili simanın hazır bulunduğu düğüne, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer çelenk göndererek çiftleri tebrik etti.
 
Oldukça yoğun bir katılımın olduğu gözlenen düğün töreni Kavacık Salon Talia’da yapıldı.
 
Yasemin Kuruderi ve Önder Hasılcı çiftinin çok mutlu olduğu gözlenen düğünde, çiftlerin salona girişi esnasında her iki çiftin anneleri Muazzez Kuruderi ve Türkan Hasılcı evlatlarını duygusal gözlerle izlerken, pasta kesimi esnasında ise duygu yoğunluğunun göz yaşına dönüştüğü dikkati çekti… Çiftlerin babalarının rahmetli olması duygusallığa ayrı bir anlam kattı.
 
Beykoz Devlet Hastanesi personeli olan Yasemin Hasılcı (Kuruderi) ve inşaat müteahhitliği yapan Önder Hasılcı’nın düğün törenine katılan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, düğünün hayırlı olmasını dileyerek,  “inşallah bu evlilik hayırlı olur, geleneksel sözümü de size söylemeden geçemeyeceğim. Gelin ve damattan beş çocuk istiyoruz. Allah sizleri mesut bahtiyar etsin.” dedi.
 
 
Başka bir nikâha katılacak olması nedeniyle düğünden erken ayrılmak zorunda kalan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek davetlilerden özür diledi.
 
Gecenin geç saatine kadar devam eden düğünde, Yasemin ve Önder Hasılcı çiftine takı takmak isteyen aile dostları ve yakınları düğün sonunda objektiflere poz vererek, mutluluklarını geleceğe taşıdılar.
 
Haber Merkezi  

Anahtar Kelimeler: Yasemin Kuruderi, Önder Hasılcı, Düğün, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"