Güncel

Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var

Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var
2015.01.31 00:00
| | |
6598

Beykoz’un kardeş şehirlerinden İskele (KKTC) Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ve İskele Belediyesi Kültür Temsilcisi Özlem Kadirağa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Beykoz’da ağırlamaktan ve kardeş belediye olmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Beykoz’un doğal güzellikleriyle huzur veren bir ilçe olduğunu ifade ederek kardeş şehir ilişkilerinin ortak proje ve çalışmalarla gelişmesini temenni etti.

Beykoz’un gerek yurt içi ve gerek yurt dışında birçok şehirle kardeş belediye ilişkileri kurduğunu ve Kıbrıs ile gönül bağımız olduğunu ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İskele’ye şehrin ihtiyacı olan park yapımı ve bitki dikimi konusunda destek verebileceklerini söyledi. Başkan Çelikbilek şehre çeşitli ziyaretlerde bulunabileceklerini sözlerine ekledi.  

Ziyaretin sonunda Başkan Sadıkoğlu Başkan Çelikbilek’e Kıbrıs’ın meşhur kantara balı ve hellim peyniri ile ahşap bir Kıbrıs haritası takdim etti. Başkan Çelikbilek de günün anısına misafirine çeşm-i bülbül bir ibrik hediye etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: KKTC, İskele Belediyesi, Hasan Sadıkoğlu, Kültür Temsilcisi, Özlem Kadirağa, Beykoz Belediyesi, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"