Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var

  • 0
  • 10984
Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var
Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var
Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var

Beykoz’un kardeş şehirlerinden İskele (KKTC) Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ve İskele Belediyesi Kültür Temsilcisi Özlem Kadirağa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Beykoz’da ağırlamaktan ve kardeş belediye olmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Beykoz’un doğal güzellikleriyle huzur veren bir ilçe olduğunu ifade ederek kardeş şehir ilişkilerinin ortak proje ve çalışmalarla gelişmesini temenni etti.

Beykoz’un gerek yurt içi ve gerek yurt dışında birçok şehirle kardeş belediye ilişkileri kurduğunu ve Kıbrıs ile gönül bağımız olduğunu ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İskele’ye şehrin ihtiyacı olan park yapımı ve bitki dikimi konusunda destek verebileceklerini söyledi. Başkan Çelikbilek şehre çeşitli ziyaretlerde bulunabileceklerini sözlerine ekledi.  

Ziyaretin sonunda Başkan Sadıkoğlu Başkan Çelikbilek’e Kıbrıs’ın meşhur kantara balı ve hellim peyniri ile ahşap bir Kıbrıs haritası takdim etti. Başkan Çelikbilek de günün anısına misafirine çeşm-i bülbül bir ibrik hediye etti.

Haber Merkezi

Ateş çemberindeki Suriye ve Irak
Önceki Ateş çemberindeki Suriye ve Irak
Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Sonraki Beykoz Belediyesi Hatay’da çorba ikramına başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz