Çelikbilek Karadenizlileri ziyaret etti

  • 0
  • 7751
Çelikbilek Karadenizlileri ziyaret etti
Çelikbilek Karadenizlileri ziyaret etti

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 12 Haziran 2011 Seçimleri öncesi başladığı dernek ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Yücel Çelikbilek, Yardımcıları Nevin Çalışkan, Hanefi Dilmaç ve Yüksel Baki ile birlikte gittiği Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği’nde, Dernek Başkanı Servet Şahin ve çoğunluğunu CHP’lilerin oluşturduğu dernek yöneticileri tarafından karşılandı.

Kısa bir selamlama konuşması yapan Dernek Başkanı Servet Şahin, Başkan Çelikbilek’in neler yapacağını bilmek istediklerini kaydetti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise, bu ziyaretlerin seçimle bir ilgisinin olmadığını, her gittiği yerde seçimden seçime geliyorsunuz sitemleriyle karşılaştığını belirtti.

Çelikbilek, bu tarz ziyaretleri fırsat buldukça yaptığını ve bununda seçimlere gelmesinin tesadüf olduğunu söyledi. 2 yıl Önce Doğu Karadenizliler derneğini ziyaret ettiklerde verdikleri vaatleri kimlerin hatırladığını soran Çelikbilek, “bunları sayamayan Beykozlu değildir ve bizlerden hesap sormaya hakkı yoktur” dedi.

Yaklaşık yarım saat konuşan Çelikbilek, yapılacak olan üniversitelerin Beykoz’a büyük bir gelir sağlayacağını belirtti.

Beykoz’un en önemli sorunu trafik

Doğu Karadenizliler Dernek Başkanı Servet Şahin de, Beykoz’un en büyük sorunun 2B olduğunu ve bunu trafik sorunun takip ettiğini belirterek, Kavacık’ta sabah ve akşam saatlerinde trafiğin felç olduğunu ve buna bir çare bulunması gerektiğini söyledi.

Buna ilişkin ise Çelikbilek, Kavacık’a 18 bin metre karelik ve içine 600 aracın sığacağı bir otopark yapılacağını söyledi.

Haber Merkezi

Beykoz’da hemşeri grupları etkili
Önceki Beykoz’da hemşeri grupları etkili
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz