Eğitim

Çelikbilek İSMEK eğitmenlerini ağırladı

Çelikbilek İSMEK eğitmenlerini ağırladı
2014.07.19 00:00
| | |
4812

İSMEK kurslarını ziyaret eden ve çeşitli konularda destek veren Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’da görev yapan eğitmenler ve kurs yöneticileriyle buluştu.

Sanat ve meslek eğitiminde kaliteli hizmetler veren İSMEK ve Beykoz Belediyesi ortak çalışmalarına büyük önem veren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçemizde görev yapan İSMEK eğitmenleriyle akşam yemeğinde biraraya geldi...

Kurs merkezlerinin ve atölyelerin rehabilite edilmesi konusunda İSMEK’lere destek verdiklerini söyleyen Başkan Yücel Çelikbilek: “İSMEK’lerin örgün eğitim yaşının tamamlamış kişilerin mesleki eğitim alması konusunda büyük bir açığı kapattığını ifade ederek hedeflerinin Büyükşehir Belediyesi’nin imkânlarından daha fazla ilçe sakininin yararlanması olduğunu” söyledi.

İSMEK’lerde diksiyondan tezhip sanatına takı tasarımından lisans eğitimine, fotoğrafçılıktan terziliğe kadar ilçe genelinde onlarca farklı branşta eğitim veriliyor.

Ortaçeşme, Beykoz Merkez, Kavacık, Çavuşbaşı, Kanlıca ve R. Şahin Köktürk Spor Merkezi olmak üzere 6 farklı kurs noktasında hizmet veren İSMEK’lerde görev yapan öğretmenler, Başkan Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek’e çiçek takdim ettiler. Program sonunda katılımcılara Beykoz Belediyesi tarafından birer menekşe hediye edildi.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İSMEK, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"