Çelikbilek’in çalışmalarını beğeniyorsanız

  • 2015.02.23 00:00
  • Güncelleme: 25.02.2015 10:36
  • Okunma: 7161 kez
  • Yorum: 5
Bir internet haber sitesi, aralarında Yücel Çelikbilek'in de yer aldığı bir liste yayımlayarak, "En başarılı Başkan hangisi?" diye sordu.
Çelikbilek’in çalışmalarını beğeniyorsanız

Şu ana kadar toplamda 316 oyun verildiği ankette, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, topladığı 166 oyla ilk sırada yer alıyor. En yakın rakibine 122 oy 'fark' atan Yücel Çelikbilek'i 44 oyla Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve 20 oyla da Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can takip ediyor. www.istanbultakipte.com adlı internet sitesinde devam eden oylamanın 18 Mart 2015 tarihine kadar devam edeceği kaydediliyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in gerçekleştirdiği çalışmaların ünü artık ilçeyi de aşıp, İstanbul geneline yayılıyor. Özellikle 2B'ler ile ilgili olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkanlığı'ndaki kurmaylarıyla birlikte hazırladığı önemli projelerle de dikkat çekiyor. Beykoz'a benzer şekilde diğer il ve ilçelerde de 2B arazileri olmasına karşın, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in hazırladığı dosyalarla 'Özel Proje Alanı' ilan edilmesini sağlaması ve Beykozlu vatandaşa özel tapu bedellerinde 'indirim' gerçekleştirmesinin yankısı hâlâ devam ediyor. İstanbul'un geneline hitap eden haberleriyle tanınan www.istanbultakipte.com sitesinde bulunan anket, bu şekilde sonuçlandığında büyük ses getireceğe benziyor. Zira oy verme işlemi sırasında sitede IP kaydediliyor ve kaç bilgisayar bağlı olursa olsun, verilen tüm oylar IP sayısı kadar hesaplanıyor.

OY KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ