Güncel

Çelikbilek’e tebrik telefonları yağdı

Çelikbilek’e tebrik telefonları yağdı
2014.09.23 00:00
| | |
4413

Tüm Türkiye’de Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in adaylığını ilk olarak Dost Beykoz açıklarken, Başkan Çelikbilek’te ilk açıklamayı Dost Beykoz’a yaptı.

Çelikbilek’in teşkilatına, muhalefete ve Beykozlulara mesajları son derece çarpıcı oldu;

Teşkilata, “AK Parti’ye yakışan bir dayanışma ve birlik beraberlik içerisinde olduk.”

Muhalefete, “Beykoz için herkes elini taşın altına koymalı ve Beykozlunun kazanımları üzerinden siyaset yapmamaya özen göstermelidir.”

Beykozlulara, “250 bin Beykozlu bizim kardeşimizdir, ailemizdir, zenginliğimizdir”

Çelikbilek Dost Beykoz’a yaptığı açıklamalarda tüm kesimleri kucaklayan bir üslup kullanırken, Beykoz halkına verdiği mesaj son derece çarpıcıydı.

Çelikbilek, “gelen binlerce tebrik telefonu ve mesajlardaki iyi dilek ve temenniler omuzlarımdaki sorumluluğu bir kat daha arttırdı” dedi.

Yücel Çelikbilek diğer 11 aday adayı ile ilgili şöyle konuştu, “Yaşanan süreçte kimseyi incitecek bir davranış içerisinde olmamaya özen gösterdik ve son güne kadar AK Parti’ye yakışan bir dayanışma ve birlik beraberlik içerisinde olduk. Son gün yaşanan küçük bir tatsızlık dışında hep birbirimize yardımcı olduk. Bu tatsızlığı da işin heyecanına bağlamak lazım. Ben de elimden geldiğince aday adayı kardeşlerime yardımcı olmaya, çalışmalarını rahat bir ortamda sürdürebilmelerini sağlamaya çalıştım.  Hatta öyle ki arkadaşlarımla bir araya gelerek çalışmalarımızla ilgili süreçleri aktardık, bilgilendirdik. Ben son güne kadar herhangi bir aday çalışması da yapmayı doğrusu kendim açısından pek uygun görmedim. Bunu hassasiyetimi belirtmek açısından ifade ediyorum.

Hasan Karakaya ve Ahmet Batu’dan tebrik…

Dün akşam aday adayı kardeşlerimden Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya ve AK Parti Kurucu İlçe başkanımız Ahmet Hulusi Batu bizzat telefonla arayarak tebrik ettiler ve yanımızda olduklarını ifade ettiler. Ben kendilerine buradan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Gerek telefonla ve gerekse mesajlarla tebriklerini ileten tüm kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum.”

Beykozluların kazanımlarını heba etmeyelim

Muhalefete, “Diğer siyasi partilerden aday olan kardeşlerimiz de bizim zenginliğimizdir. Hepimiz Beykoz’da yaşıyoruz ve Beykoz’u müreffeh bir geleceğe hazırlamak için planlarımızla, projelerimizle, çalışmalarımızla vatandaşlarımızın karşısına çıkıyoruz. Bu süreçte herkes elini taşın altına koymalı ve Beykozlunun kazanımları üzerinden siyaset yapmamaya özen göstermelidir. Aynı çaba ve özeni siyasetin normalleşmesi ve kendi mecrasında yapılması için de bekliyorum.”

Bu kadar ilgi beklemiyordum…

Beykozlulara, “Gerek partimizden, gerekse farklı siyasi görüşte olan binlerce vatandaşımız son derece samimi bulduğum iyi niyet ve başarı dileklerini telefon, mesaj ve sosyal medya üzerinden ilettiler. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kadar ilgi ve desteği beklemiyordum. Bu teveccüh ve muhabbet üzerimizdeki sorumluluğu kat be kat arttırmıştır. İnşallah gerek 2009’da söz verdiğimiz projelerin hızla tamamlanması, gerek 15 kadar yeni projemizin hayata geçmesi ve özellikle; tapu, mülkiyet ve imar konularındaki devrim niteliğindeki çalışmalarımızı 2009-2014 döneminde taçlandırarak Beykozlu kardeşlerimizi ihya edeceğiz. Bundan Allah’ın izniyle hiç kimsenin kuşkusu olmasın. 250 bin Beykozlu bizim kardeşimizdir, ailemizdir, zenginliğimizdir. Bu yola sizlerin dua ve destekleriyle çıktık ve inşallah sizlerin başını öne eğecek en küçük bir yanlışın içerisinde asla olmayız. Rabbim bize böyle bir şeyi asla nasip etmesin.” 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediye Başkanı, Yücel Çelikbilek, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"