Çelikbilek’e gençlikten ‘hayırlı olsun’

  • Güncelleme: 08.04.2014 00:11
  • Okunma: 7035 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde yeniden Beykoz Belediye Başkanı seçilen Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileğinde bulundu.
Çelikbilek’e gençlikten ‘hayırlı olsun’

Yaklaşık 1 saat süren ziyarete AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem SeferGençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlamİlçe Birim BaşkanlarıYönetim Kurulu Üyeleri veMahalle Başkanları katıldı.

Beykoz’daki seçim sonuçlarına yönelik bir açıklama yapan Çelikbilek, alınan oyun beklediklerinin altında olduğunu vurgulayarak “Biz yüzde 50 dolaylarında bir oy oranı bekliyorduk” dedi.

‘Bu zafer hepimizin zaferidir!’

Oylarımız beklediğimizin altında gerçekleşti. Seçim sonuçlarını arkadaşlarımızla birlikte çok iyi analiz ettik. Şöyle de sevindirici bir sonuca ulaştık: Partilerin ittifak yapması halinde yani CHP ve MHP’nin oylarını birleştirmesi halinde bile bizim oylarımız yine yüksek çıkıyor” diyen Çelikbilek, sözlerine şöyle devam etti:

Seçimlerde CHP’nin Beykoz’da belli bir tabanı var. Bu tabanı hâlâ tam anlamıyla kırabilmiş değiliz. Bu seçimde geçen seçime göre daha az oy aldığımız mahallelerden daha fazla oy aldık. Bu oy oranı artmamış olsaydı; yani geçen seçimlerde olduğu gibi aynı oranda kalsaydı, 19 bin oy değil de 8 bin oy fark olacaktı.”

Başkan Çelikbilek, son olarak teşkilatından duyduğu memnuniyeti dile getirrek, şunları kaydetti:

Bu seçim sürecinde yaklaşık 3 - 4 ay teşkilatlarımız Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, Mahalle Teşkilatlarımız çok iyi çalıştılar. Hepsinden Allah razı olsun. Bu zafer hepimizin zaferidir.

Çelikbilek’in konuşmasının ardından Gençlik Kolları Başkanı Fatih SağlamBaşkan Çelikbilek’e görevinde başarılar dileyerek bir buket sundu.

Haber Merkezi 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz