Siyaset

Çelikbilek, Çankırı, Kars, Ardahan, Iğdır... Maşallah

Çelikbilek, Çankırı, Kars, Ardahan, Iğdır... Maşallah
21.02.2017 15:22
| | |
4949

Foto galeri

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yöre derneklerine yaptığı ziyaretler sürüyor.

Beykoz’a dair hizmet, yatırım ve gelişmelerin konuşulduğu buluşmaların adresi bu kez Beykozlu Çankırılılar ile Kars Ardahan ve Iğdır Dernekleri oldu.

Başkan Yücel Çelikbilek, ziyareti sırasında yöre derneklerinin başkanları ve üyeleriyle sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu, ilçeye dair ve belediye hizmetlerine yönelik soruları yanıtladı.

Dernek Başkanları, yönetim kurulları ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu ziyarete, Başkan Çelikbilek’e Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek ve Mahmut Gülbasar eşlik etti.

Başkan Çelikbilek: “Milletimizin tercihiyle demokrasi de güçlenecek”

Başkan Çelikbilek ziyareti sırasında ülkeyi bekleyen referandum ve anayasa değişikliğine ilişkin konuşarak: “Ülkemizin gündeminde malum, referandum var. Bu bir rejim değişikliği değil. Burada halkımız bir irade belirleyecek. Daha güçlü bir Türkiye için kendisini yönetecek en iyi sistem için karar verecek. Bu karar aynı zamanda ülkemiz için demokrasiyi güçlendirme fırsatıdır. Halkımızın yapacağı tercih ülkemizin dolayısıyla da Beykoz’un kaderini belirleyerek güzel günleri için vesile olacaktır. ”  şeklinde konuştu.  

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Yücel Çelikbilek, Ziyaret, Beykoz Çankırılıar Derneği, Kars Ardahan Iğdır Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"