Çelikbilek, Beykoz’un kamyon ve taksicilerini ağırladı

  • Güncelleme: 02.03.2019 17:59
  • Okunma: 4785 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçe sakinlerine özveriyle hizmet veren kamyoncu eve taksici esnafını “Teşekkür Yemeği”nde ağırladı.
Çelikbilek, Beykoz’un kamyon ve taksicilerini ağırladı

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde verilen yemeğe Başkan Yücel Çelikbilek’in yanı sıra Beykoz Belediyesi başkan yardımcıları, başkan danışmanları, Beykoz Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Sabahattin Öztürk ile ilçedeki kamyoncu ve taksiciler katıldı.

Başkan Çelikbilek: “Kamyoncu ve Taksiciler Kutsal Bir Meslek Yapıyor”

Teşekkür Yemeği’nde misafirlerine hitap eden Başkan Yücel Çelikbilek:  “Bizler sizlere canımızı malımızı emanet ediyoruz. İnsan canını güvendiğine emanet eder. Bu kutsal bir meslektir. Biz size her zaman güvendik bizim gibi siz de halka hizmet ediyorsunuz. Bu anlamda aynı hizmet paydasında buluşuyoruz. Gönülden isteyip de gerçekleştiremediğimiz talepleriniz de olmuştur. Fakat samimiyet ve gayretle uğraştığımızı bilmenizi isteriz.  Kamyoncu ve taksici kardeşlerimize bugüne kadarki teveccühleri ve destekleri dolayısıyla teşekkür ediyor, kazasız belasız, sevdiklerine kavuştukları hayırlı yolculuklar diliyorum.” dedi.

Beykoz Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Sabahattin Öztürk ise: “Sayın başkanımızdan hizmet süresi boyunca her zaman destek gördük, kendisi bize bir baba, bir ağabey gibi yaklaştı, vatandaşlara hizmet noktasında bize her zaman destek verdi, biz ondan razıyız. Başkanımıza ailesiyle mutlu ve huzurlu bir ömür ve  hayırlar diliyoruz” şeklinde konuştu. 

Samimi ve sıcak bir ortamda geçen Teşekkür Yemeği’nin ardından misafirlerini tek tek uğurlayan Başkan Çelikbilek, gecenin anısına hediye takdimi etti.

Haber Merkezi